Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Edhe pse kanë kaluar më shumë se tri vite nga pjesëmarrja e saj në “Big Brother 3”, ku u bë e njohur, natyrisht që nuk e keni harruar Olta Shetën, vajza e cila trazoi ujërat në atë shtëpi me lojën e saj mes çiftit Erion dhe Bertina.


Këto vite Olta ka preferuar të qëndrojë larg medies, edhe për faktin se nuk ka mundur të depërtojë dot në botën e televizionit, një terren që ka rezultuar në shumicën e rasteve i pamundur për personazhet që dalin nga ky “reality show”.


E gjithsesi, për linjat ajo vazhdon të kujdeset, duke guxuar edhe me ndërhyrje plastike. E ndryshe nga shumica e vajzave që kërkojnë të zmadhojnë gjoksin me anë të ndërhyrjes plastike, Olta ka kërkuar ta zvogëlojë atë për të qenë më rehat në plazh me bikini. Por në vend që operacioni t’ia thjeshtonte punën, rezultati jo i mirë në estetikën e tij pas ndërhyrjes e ka detyruar Oltën të mos mund të zhvishej fare këtë verë.

Nuk dimë detaje se çfarë i është dukur keq Oltës në gjoksin e saj të ri, por një nga problemet e evidentuara nga ajo janë shenjat e dukshme të bisturisë. Olta ka vendosur të hapë një proces gjyqësor ndaj spitalit privat ku kreu ndërhyrjen dhe ku do të kërkojë dëmshpërblim në para për dëmin e shkaktuar, ose një rindërhyrje falas për të arritur rezultatin e pretenduar nga ana e saj.

Avokati që do e mbrojë në këtë çështje në Gjykatë, z. Idajet Beqiri, thote: “Po, është e vërtetë që i jemi drejtuar Gjykatës për t’i kërkuar spitalit që kreu ndërhyrjen që t’i shpërblejë klientes që unë përfaqësoj dëmin e rëndësishëm moral e financiar dhe shqetësimin shpirtëror që i është shkaktuar Olta Shetës”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons