Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Danimarkë: shqiptari arrestohet, provokoi me laser një helikopter

jë 17 vjeçar nga Kosova, me qëndrim në Danimarkë është arrestuar nga policia daneze, pasi që kishte irituar dhe penguar me laser një helikopter të emergjencës në qytetin Uest Nju Zeeland.

Piloti ka theksuar se ishte bllokuar dhe verbëruar për disa sekonda pasi që në sytë e tij kishin shpërthyer rreze të rrezikshme të një laseri “Laser Pointer”.

Piloti menjëherë ka informuar policinë duke dhënë adresën e saktë se nga vinte laseri.

Policia menjëherë ka rënë në gjurmë të djaloshit, duke e ndaluar ate, i cili më pas ka pranuar se rreth orës 21.45 kishte lëshuar laserin nga ballkoni i shtëpisë në drejtim të helikopterit ushtarak. Pas bisedës informative, policia daneze ka lënë të lirë të riun shqiptar, me urdhër për tu paraqitur pranë organeve të rendit.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons