Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Sapo ka hyrë në “Big Brother Albania 5”, banori më i ri Vlash Martika, i cili sic u prezatua, njihet për fushën e modës, dhe te paktën edhe më parë në një TV në Tiranë ka dhënë këshilla për veshje ndaj gjinisë femërore.Por djaloshi që vjen nga Durrësi, si duket nuk është pritur shumë mirë nga dy banorët e vjetër, Ermali dhe Elvisi, madje dhe nuk i shikon kurrë bashkë ata të tre duke biseduar me njëri-tjetrin. Por cila është arsyeja? Ja ku po jua shpjegojmë.
Nga disa persona dhe miq të tyre anonimë thuhet se më parë Vlashi dhe Ermali kanë qenë shokë, dhe madje pozonin edhe bashkë. Edhe Elvisi nga Gjakova flitet se ai ka qenë mik me Vlashin, madje edhe ky ka pasur kohë më parë gjatë qëndrimin në Tiranë në spektaklin ”Mister Albania 2010” muhabet dhe rrinte shumë me të.Ndërsa për djalin nga Durrësi, banorin e ri, Vlash Martika flitet se jashtë shtëpisë ka pasur edhe lidhje me meshkuj, pra që i bie që ai të jetë i orientuar nga pëlqimi për seksin e njëjtë. Sërisht të njëjtat burime nuk pranojnë të japin më shumë informacione për ne në lidhje me këtë histori të djalit i cili si duket nuk është pëlqyer apask hyrja e tij nga ana e Ermalit dhe Elvisit./Albavipnews/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
te tre pedera un se di se cu pelqenin gocat ktyre


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons