Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Elvisi eleminohet nga BB5 prej Sun 11 Mar 2012, 09:48

Vizitor

avatar
Vizitor
Është larguar nga reality shou Big Brother Albania 5, Elvisi, konkurrenti nga Gjakova, i cili nuk arriti ti bëjë ballë nominimit me dy femra.I njohur për qëndrimin e tij stoik dhe tipik aristokrat, Elvisi doli nga shtëpia më e madhe në Shqipëri, ku e priti e dashura e tij e që e bëri largimin një ‘happy end’ tipik.
Nga ana tjetër, në nominim për këtë javë është banori tjetër mjaft energjik nga Prishtina, Arbri, që do të ketë punë të vështirë për të qëndruar në shtëpi, pasi me të të nominuar janë edhe Doloreza, Klaudja dhe i cilësuari si favoriti më i madh për të fituar çmimin e madh, Liami. /Telegrafi/

2 Re: Elvisi eleminohet nga BB5 prej Thu 24 Jan 2013, 02:37

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ky qenka elvisi se kom njoh asnjeher u n kteeee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons