Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

“Rruga e shpëtimit” nga tempulli i majave !


Kur mungojnë edhe 10 muaj “nga fundi i botës”, sipas profecisë së Majave, fansat e apokalipsit janë elektrizuar nga qarkullimi i një fotoje në internet ku tregohet një brez ndricimi që buron nga maja e piramidës Kukulkan në drejtim të qiellit.

E menjëherë në internet qarkullojnë komente të ndryshme. Madje disa komentues thonë se Majat po na tregojnë ‘rrugën e shpëtimit’, rrugën që do të na shpjerë në një vend të sigurtë për t’i shpëtuar fundit të 21 dhjetorit 2012.

Fotoja është realizuar nga njëfarë Hector Siliezar me një smartphone në vitin 2009. Sipas ekspertëve, ajo është montuar.

Më 21 dhjetor 2012 përfundon kalendari i Majave dhe nga shumë interpretohet si fundi i botës, megjithëse nuk ka kurrëfarë baze shkencore. Por deri më 21 dhjetor, shkencëtarë, adhurues të majave, fansa të apokalipsit dhe njerëz të thjeshtë duhet të jetojnë me njëri-tjetrin e të presin për të mësuar të vërtetën…që shpresojmë të zbardhet më 22 dhjetor 2012.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons