Forumi Kuq E Zi
Nje i ''marre'' shpenzon 140 mije dollare per lajmerimin e fundit te botës më 21 maj 2011 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Nje i ''marre'' shpenzon 140 mije dollare per lajmerimin e fundit te botës më 21 maj 2011 Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Nje i ''marre'' shpenzon 140 mije dollare per lajmerimin e fundit te botës më 21 maj 2011 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Nje i ''marre'' shpenzon 140 mije dollare per lajmerimin e fundit te botës më 21 maj 2011 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Një ish-punonjës i transportit publik ka shpenzuar të gjitha kursimet e tij për të njoftuar popullatën për datën e Ditës së Gjykimit, me shpresën se do të fitojë një vend në Parajsë.

Robert Fitzpatrick ka shpenzuar 140,000 dollarë duke veshur të gjithë Nju Jorkun, duke përfshirë edhe metrotë e nëndheshme, me tabela e postera të mëdha që njoftojnë fundin e botës në mesnatën e 21 majit 2011 ("pikërisht, ora e Jeruzalemit").

"Jam duke u përpjekur për të paralajmëruar njerëzit se çfarë do të ndodhë – ka thënë ai për Daily News. - Kush e ka kuptuar se do të vijë fundi i botës ka për detyrë ti paralajmërojë të gjithë".

Që nga viti 2006, Fitzpatrick është pasionuar nga predikimet e Harold Camping, i cili ka parashikuar fundin e botës me një listë të gjatë të llogaritjeve nga Bibla.

Nje i ''marre'' shpenzon 140 mije dollare per lajmerimin e fundit te botës më 21 maj 2011 Robert_fitzpatrick--300x300

https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
aahaaahhaahahah me lot kom qesh me tvertet qenka i marr

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons