Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Ed Bazinet, një njujorkez 68 vjeçar i pasur, ka shkuar për tu zbavitur në Panairin Ndërkombëtar të Dhuratave në New York dhe ka shpenzuar plot 20 milion dollarë duke bërë pazar, për të përfunduar më pas në psikiatri.
Multimilionerit të “Porcelain Snow-baby figurines” i cili vuan nga një shqetësim bipolar dhe është maniak depresiv, iu deshën plot 5 ditë për të harxhuar shumën marramendëse. Shitësit e panairit thonë të çuditur se ai harxhoi plot 1.6 milion dollarë për 100 mijë copë sapunë që një zot e di se për cfarë i ka dashur. Megjithatë pas 5 ditësh shpenzimesh të çmendura që do i kishte zili çdo femër, ai pësoi krizë dhe u shtrua në psikiatri.
Mediat raportojnë se Bazinet që ka një pasuri prej 100 milionë dollarëshe dhe një apartament që kushton 28 milionë dollarë, ka shpenzuar njëherë tjetër në Paris 39 milion dollarë.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons