Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Vesa Luma bashkëpunim me Big Basta-n prej Fri 13 Jan 2012, 15:10

Vizitor

avatar
Vizitor
Pas këngës së saj të fundit mjaftë të suksesshme të titulluar “Ti po don”,Vesa ka vendosur që kësaj rradhe të vij me një bashkëpunim të ri.Këngëtarja kësaj rradhe do bashkëpunoj me reperin nga Shqipëria, Big Basta. Se si do quhet videoklipi ende nuk ka informata më të hollësishme veçse është duke u xhiruar në Tiranë dhe se Vesës ju desht të ushtroj goxha dance pas shumë kohësh. /Grazzi/.

2 Re: Vesa Luma bashkëpunim me Big Basta-n prej Mon 11 Feb 2013, 05:07

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
keng interesante por mesa di un kta tdy jan ne nje lidhje dashurie me njeri-tjetrin


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons