Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Charlie Sheen është rikthyer me deklarata të “forta”.

Aktori, i cili kohët e fundit ka pasur shumë probleme me alkoolin dhe drogën, ka lëshuar një sulm të ashpër ndaj producentëve të serialit ‘Two and a half men’, të cilët e zëvendësuan me Ashton Kutcher për shkak të problemeve të përmendura më sipër.

“Nuk vazhdoj dot më duke thënë gënjeshtra. Jam lodhur duke u hequr sikur seriali është ende i mirë. Seriali është për të ardhur keq, Ashton Kutcher është për të ardhur keq”, u shpreh Sheen për ‘TMZ’.

“Mendoj se po i vjen fundi serialit sepse kjo gjë ndodh kur largon aktorin kryesor”, shtoi aktori, i cili u largua pikërisht për shkak të jetës së shthurur që nisi vitin e kaluar, jetë që përfshinte edhe bashkëjetesën me dy yje të filmave porno.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
cqenka ky si me pa naj fantazem jo me pa njeri


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons