Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kutcher viziton Moore prej Fri 03 Feb 2012, 15:44

Vizitor

avatar
Vizitor


Ndonëse Kutcher-Moore nuk ishin të destinuar të qëndronin bashkë në të mirë, çifti i aktorëve mbetet i bashkuar të paktën në të keqe.

Aktori 33-vjeçar u fotografua ndërsa i bëri një vizitë bashkëshortes së tij prej shtatë vitesh, në shtëpinë e saj, ku ajo po rikuperohet pas një shtrimi disa-ditor në spital.

Ndonëse rrethanat që detyruan shtrimin e 49-vjeçares janë mbajtur konfidenciale, besohet se Moore pësoi një krizë ankthi, lidhur me depresionin dhe gjendjen e rënduar psikologjike me të cilën po përjeton ndarjen.

Gjithashtu, shqetësuese për aktoren është paraqitur edhe humbja e vazhdueshme e peshës, çka ka rritur spekulimet se Moore është prekur prej anoreksisë.

Aktorja dhe Kutcher vendosën të divorcoheshin në fund të 2011-s, pasi mediat zbuluan një tradhëti të 33-vjeçarit.

2 Re: Kutcher viziton Moore prej Sun 10 Feb 2013, 04:52

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
emo grun ka vizitu si e bejn e kta si me qen naj dat historike


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons