Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Elvana Gjata ne “Dancig With the Stars” prej Sun 19 Feb 2012, 09:30

Vizitor

avatar
Vizitor
Deri me tani jane konfirmuar disa emra personazhesh te njohur, te cilet do te vallezojne me balerine profesioniste ne “Dancig With the Stars Albania 3″, por lista sa vjen e shtohet. Eshte thene qe pjesemarres ne shown e Vizion Plus do te jene: Bujar Kapexhiu, Anjeza Maja, Dren Abazi, Aferdita Dreshaj ndersa artiste si Bleona Qereti, Blerim Destani, Nora Istrefi, Adrian Gaxha, Big Mama, Adelina Tahiri dhe Ermal Fejzullahu mbeten akoma te pakonfirmuar.Por keto dite eshte mesuar se ftesa i ka mberritur dhe kengetares se suksesshme Elvana Gjata, e cila besohet se do te jete nje nga konkurentet me te kendshme te edicionit te trete shkruan Standard, qe ka lene pas dy fitore meshkujsh, ne edicionin e pare Oni Pustina ndersa ne te dytin aktori Enver Petrovci.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
hmmm ishte dobsu se ka qen me e shendosh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons