Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Në më pak se një javë kënga e saj më e re me titull “Gjaku im” ka patur më shumë se 100 mijë klikime në internet dhe Elvana Gjata ishte e ftuar në emisionin ‘Pasdite në Top Channel’ për të folur mbi suksesin e radhës.

“Unë e kam përjetuar vërtet shumë këtë këngë dhe ende më emocionon sa herë që e dëgjoj. Besoj se bashkëpunimi me Flor Mumajesin ka qenë gjithmonë i suksesshëm dhe kjo na shtyn që të punojmë me të njëjtin intensitet së bashku”, shprehet këngëtarja fituese e Top Fest 8.

Teksti i këngës “Gjaku im” është shkruar nga autorja e emisionit ‘Pasdite në Top Channel’ Dalina Buzi. “Teksti është shumë i goditur. Unë e Flori besuam tek ajo”, tregon Elvana Gjata.

Këngëtarja thekson se kjo këngë u drejtohet të gjithë shqiptarëve duke u bërë apel të japin më shumë për vendin e tyre: “Kënga i drejtohet shqiptarëve për të dhënë më shumë se ç’kemi dhënë për vendin dhe për veten tonë.”

Duke folur për qëllimet e saj profesionale, Elvana deklaroi: “Unë punoj shumë me muzikën sepse e dua atë. Kërkoj që karriera ime të jetë e gjatë dhe të bëhem e vlefshme për artin shqiptar.”

Duke vazhduar në këtë linjë ajo nënvizoi se nuk do të donte që jeta private të eklipsonte karrierën muzikore: “Unë nuk dua që jeta ime private të dalë mbi muzikën time sepse për atë punoj shumë. Dua që publiku të më njohë për atë që jap në muzikë dhe jo për bëmat e jetës private.”

tch

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhhh as ke3nga as kengtarja smpelqen


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons