Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Ka lënë koncertet për t’iu dedikuar garës së “Dancing with the stars”, që pritet të fillojë për pak ditë në ekranin e Vizion Plus”. Këngëtarja Elvana Gjata hyn në këtë garë e përgatitur dhe në formë, ndërsa është kujdesur për peshën trupore, duke rrëzuar gati 5 kg nga pesha e saj e mëparshme.Elvana garon në “DWS” mes emrave të njohur të botës së televizionit, që do të sfidojnë njëri-tjetrin me kërcim për të fituar kupën e këtij edicioni. Ky është viti i tretë i këtij spektakli në Shqipëri dhe, pas dy edicioneve të fituara nga dy personazhe meshkuj, modeli Oni Pustina dhe aktori Enver Petrovci, gara do të jetë më e fortë mes femrave. Ndoshta kjo ka qenë dhe arsyeja pse Elvana Gjata ka pranuar të bëhet pjesë e një gare të tillë, duke rrezikuar paratë që do të mund të fitonte nga koncertet.Ndaj produksioni i “Dancing with the stars Albania” u ka kushtuar rëndësi femrave konkurrente, që janë bërë pjesë e kësaj gare. Tashmë pjesëmarrësit kanë filluar provat, ndërkohë që janë zbuluar emrat e femrave të tjera konkurrente, si: Afërdita Dreshaj, Adelina Tahiri, Ornela Bregu, Anjeza Maja, Zhaku (Inida Gjata) dhe Niada Saliasi. PanoramaPlus

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhhhh ne danving ishte bo shum shum e mir ndaj komplimente e dashur elvana


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons