Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Elvana Gjata është duke realizuar klipin e saj të ri, nëse ky klip publikohet menjëherë pas xhirimeve, atëherë Elvana Gjata do të bëhet e para këngëtare shqiptare, e cila ka realizuar katër videoklipe brenda një kohe rekord prej më pak se gjysmë viti. Realizimin e klipit e ka marrë përsipër “ Provideo”, të cilët premtojnë se ky do të jetë një ndër klipet më të mira të realizuara deri më sot nga ndonjë artist.
Megjithatë, producentët e klipit refuzojnë të japin më shumë detaje rreth xhirimeve apo fabulës së klipit. Ndërkohë mësohet se për të qenë gati për këtë klip, Elvana është përgatitur si kurrë në jetën e saj. Si fillim me ndihmën e kolegeve, të cilat ia kanë marrë dorën ndërhyrjeve estetike, Elvana i është drejtuar një kirurgu plastik për të përmirësuar pamjen.

Për herë të parë në jetën e saj, këngëtarja ka fryrë buzët. Por, për një efekt sa më natyral, këngëtarja ka kërkuar të mos injektojë dozën e plotë të aciditetit ialuronik. Kjo është edhe arsyeja përse buzët e këngëtares vazhdojnë të duken natyrale. Së dyti, këngëtarja ka pësuar një rënie drastike në peshë, e dukshme edhe në foton e publikuar në kopertinën e një reviste kosovare. Për të gjitha arsyet e mësipërme, klipi i ri i saj mezi pritet nga fansat, por edhe nga ata që nuk janë fansa por kuriozë, që mezi presin të shohin në look ndryshimet e këngëtares së suksesshme.

Bluetooth


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Altin


Antar Special
Antar Special
po na nje gje tjetr kish frur se buzet nuk na bejn pun

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aahaaaahaaaaha qenka i poshter ky siper


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons