Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Trupi i Huston dërgohet në vendlindje prej Tue 14 Feb 2012, 14:55

Vizitor

avatar
Vizitor

Trupi i pajetë i këngëtares Whitney Huston është dërguar nga Kalifornia në vendlindjen e saj, Nju Xhersi, në prag të funeralit të saj që do të zhvillohet me vonë gjatë javës.

Një makinë funerali e larë me ar transportoi trupin nga aeroporti Teterboro në një agjenci funebre në Njuark, që është dhe vendlindja e këngëtares.

48-vjeçarja u gjetë e pajetë në vaskën e një dhome hoteli luksoz në Beverly Hills ditën e shtunë. Testet e toksikologjisë janë në zhvillim e sipër, pas autopsisë të kryer të dielën.

Autoritetet deklarojnë se mund të duhen deri në tetë javë për të konfirmuar shkaqet e vdekjes që tronditi mbarë botën muzikore.

Për momentin policia nuk po zhvillon ndonjë hetim kriminal, por zyra e prokurorit në Los Anxhelos deklaroi se në dhomën e Huston janë gjetur disa receta ilaçesh.

Në një konferencë për shtyp të mbajtur të hënën, zëdhënësi i policisë në Beverly Hills, togeri Mark Rosen tha se departamentit i ishte komunikuar se këngëtarja ishte gjetur pa ndjenja mëngjesin e së shtunës.

“Zonja Huston u nxorr nga vaska nga anëtarët e stafit të saj dhe sigurimi i hotelit u vu menjëherë në dijeni”, saktësoi zëdhënësi gjatë konferencës.

2 Re: Trupi i Huston dërgohet në vendlindje prej Sat 09 Feb 2013, 16:09

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
gjithnje keshtu i dergojn trupat e pajet qofshin njerez tnjohur apo te thjeshte


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons