Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Sipas hipotezës referuar revistës gjermane “Bild”, pas vetëvrasjes trupi i Hitlerit është transferuar në Antarktidë në bordin e një nëndetëse U-977.

Trupi i Hitlerit mund të jetë varrosur në akullin e përjetshëm të Antarktides. Një lajm “çmenduri”, shkruan revista gjermane “Bild” që e ka publikuar para disa ditësh këtë lajm me seriozitetin më të madh.
Në një kronikë të sajën, agjensia shtetërore tregon se mbetjet e trupit te Hitleri, i vetëvrarë më 30 prill 1945,do të jetë transportuar nga nazistët me nëndetësen U-977 në një bunker sekret në Antarktidë për të kryer eksperimente konimi.
Bunkeri ndodhet në brendësi të liqenit Vostokutostok, që ndodhet ne 4 mijë metra thellësi,ku shkencëtarët rusë kanë shpuar me sukses më shumë se 3 mije metra akull për të arritur në “botën e humbur” në Antarktidë. Liqeni Vostok ka qenë i mbyllur për rreth 15 milion vjet. Ndërsa disa kanë frikë se procesi ka ndihmuar në kontaminimin me vajguri dhe materiale të tjera të përdorura nga ekipi rus.

“Fakti që pas 30 vitesh gërmim kërkuesit rusë kanë arritur liqenin e Vostokut duket më afër realitetit se tashethemet mbi trupin e diktatorit”, shkruan “Bild”. Historianët, kujton revista, janë të bindur se trupi i Hitlerit u varros nga sovietikët, të cilët e verifikuan me anë të gjurmëve të dhëmbëve. Ndërsa teori të tjera konspirative tregojnë se Fyhreri nuk është vetëvrarë, por është ndihmuar nga CIA të arratisej nga Gjermania dhe të strehohej në Amerikën Latine.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Similar topics

-

» Galeri? Ku është?

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons