Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Trupi i Hitlerit ne Antarktide? prej Sun 19 Feb 2012, 14:45

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Trupi i Adolf Hitler mund të jetë varrosur në akullin e përjetshëm të Antarktidës. Lajmi është publikuar nga agjencia ruse “Ria Novosti” dhe është konsideruar si një “lajm i marrë” nga tabloidi gjerman “Bild”. Në një kronikë të sajën, agjencia shtetërore ka treguar se mbetjet trupore të Fyhrerit, që sipas historisë u vetëvra më 30 prill të vitit 1945, janë çuar fshehurazi nga nazistët me nëndetësen U-977 në një bunker sekret të Antarktidës, për të kryer eksperimente mbi klonimin.

Bunkeri ndodhet në afërsi të nënliqenit të ngrirë të Vostokut, që ndodhet në 4 mijë metra thellësi prej miliona vitesh dhe është arritur këto ditë me gërmime të kryera nga një grup kërkuesish rusë.

“Fakti që pas 30 vitesh gërmim kërkuesit rusë kanë arritur liqenin e Vostokut duket më afër realitetit se zërat mbi trupin e diktatorit”, shkruan “Bild”. Historianët, kujton tabloidi, janë të bindur se trupi i Hitlerit u varros nga sovietikët, të cilët e verifikuan me anë të gjurmëve të dhëmbëve. Ndërsa teori të tjera konspirative tregojnë se Fyhreri nuk është vetëvrarë, por është ndihmuar nga CIA të arratisej nga Gjermania dhe të strehohej në Amerikën Latine.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons