Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor


Videoja në të cilën shihet një fëmijë katërvjeçar të cilin prindërit e detyruan të vrapojë nëpër borë gati se lakuriq në temperatura shumë të ulëta, ka zgjuar reagime të ashpra në internet.

Babai i fëmijës po përpiqej ta mësonte djalin e tij të bëhej më i fortë dhe më i durueshëm, ndërsa videoja ka nxitur një debat të ashpër.

Në videon të cilën e bëri dhe e postoi në internet babai, fëmija shihet duke vrapuar nëpër borë vetëm me të brendshme dhe atlete dhe me lot në sy shihet duke e lutur të atin që ta marrë në dorë. Të dy prindërit kohë pas kohe e nxisin fëmijën që të shtrihet në borë, gjë që ai e bën pasi e ëma e detyron ta bëjë një gjë të tillë.

Babai i fëmijës He, shef i një ndërmarrjeje në Nankin të Kinës, e bëri këtë xhirim gjatë pushimeve në New York në kohën e Vitit të Ri Kinez, kur temperatura ishte minus 13 gradë celsius. Ai tha se po përpiqet ta bëjë djalin më të fortë pasi ai kishte lindur dy muaj para kohe dhe kishte disa probleme shëndetësore, si dhe ta mësojë me artet marciale, vallëzim, të ngasë biçikletën dhe të merret me alpinizëm.

Nëna e fëmijës tha se djali ka filluar të notojë rregullisht para një viti në ujin temperatura e të cilit është 21 gradë celsius.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons