Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Ndodhi dhe kjo! I ftuari, pa pritur zhvesh… topless prezantuesen, ajo lakuriq e ndjek atë në skenë (video)


Një incident i pabesueshëm ndodhi gjatë një emisioni televizivë live në Spanjë.

Ndodhi dhe kjo!
Ngrinë teleshikuesit tek panë befas një të ftuar në skenën e një emisioni televizivë, i cili iu vërsul prezantueses Maria Lapierda, bashkëshorte e ish-presidentit të Barcelonës, ti griste asaj fustanin duke e zhveshur lakuriq.
Ndërkohë, ajo e ndoqi atë nëpër studio edhe pse ishte e zhveshur topless.

Megjithëse incidenti u shënua si nga më të rëndit të ndodhur ndonjëherë live në televizionet e vendit, të shumtë ishin ata të cilët deklaruan se ishte një sajës.
Dhe e gjitha kjo për të tërhequr vëmendjen e teleshikuesve.

Gjykimet e kritikëve televizivë, arritën në këtë pikë, pasi reagimet e prezantueses nuk ishin ato të pritura, pasi në një incident të tillë, gjithkush do të reagonte shumë më ndryshme se ajo.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons