Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Makineria qe prodhon bore ne çdo moment prej Sat 31 Dec 2011, 11:43

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Pavarësisht se si do të jetë moti ata do ta kenë shtëpinë të rrethuar nga dëbora. Në Angli Lee Brailsford dhe vëllai tij Paul kanë dekoruar shtëpinë e tyre me shumë drita të cilat kanë një vlerës 10 000 paund si dhe me një makinë për prodhimin e dëborës.

Makineria e ka zbardhur shtëpinë pavarësisht se tek e komshinjve nuk ka asnjë fije dëborë.

Ata kanë vendosur që deri në fund të vitit ta mbajnë makinerinë ndezur më mënyrë që fëmijët t’i shijojnë sa më shumë festat e fundvitit.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons