Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
VizitorËshtë divorcuar nga Brad Pitt para gjashtë vitesh, por Jennifer Aniston ende përballet me pyetje mbi ish-in e saj dhe Angelina Jolie, gjë që e bezdis jashtë mase.

Në një intervistë për revistën ‘InStyle’, aktorja 43-vjeçare foli për këtë histori: “Historia mes meje dhe çiftit “Brangelina” ka kohë që përflitet në media. Është një histori që nuk do të përfundojë kurrë sepse nga kjo njerëzit nxjerrin para, por nuk ka asgjë të vërtetë në të.”

Jennifer Aniston është e lidhur me Justin Theroux që nga maji i vitit të kaluar dhe është shumë e kënaqur me jetën e saj.

“Jam në një fazë të jetës ku jam e lumtur dhe në paqe me veten”, thekson protagonistja e serialit ‘Friends’.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
si nuk ju vjen zor qe merren me lidhje jasht martese apo mund ta bejn per show dicka te tillle?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons