Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Martesë në pranverë për Jolie dhe Pitt? prej Tue 07 Feb 2012, 10:45

Vizitor

avatar
Vizitor


Prej kohës kur ata janë partnerë, në media flitet për një martesë të mundshme të tyre. E në vazhdën e këtyre lajmeve, “Daily Mail” edhe një herë tjetër raporton për martesën e një ndër çifteve më të famshëm të Hollywood-it.

“Angelina Jolie dhe Brad Pitt do të lidhin kurorë këtë pranverë”, raporton tabloidi. E nëse ndodh kështu, atëhere çifti finalizon në martesë raportin që zgjat prej 7 vjetësh e ndërkaq ata kanë sjellë në jetë 3 fëmijë dhe 3 të tjerë i kanë adoptuar.

Por jo vetëm kaq, së fundmi ka nisur të përflitet për shtatzëni tjetër të aktores, madje mediat kanë raportuar se Jolie është në pritje të binjakëve. Sa i takon martesës, “Daily Mail” raporton se çifti ka vendosur të shkojë drejt altarit këtë pranverë dhe nuk ka për të qenë një ndër ceremonitë madhështore të të famshmëve, por do të jetë një ceremoni me praninë e familjarëve të çiftit dhe miqve të tyre më të ngushtë.

Tani mbetet të shihet nëse çifti vërtet ka menduar të kurorëzojë me martesë raportin e tyre apo ky është veçse spekulimi i radhës i mediave rozë dhe asgjë më shumë se kaq.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e kta ndau martohu si nuk u lodhen duke u marr me gjera te tilla na e prun ne maj te hundes


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons