Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Aniston: Të 40-at, mosha më e bukur prej Tue 14 Feb 2012, 18:17

Vizitor

avatar
Vizitor

Jennifer Aniston duket sikur ka gjetur më shumë besim në vetvete, duke qenë e pranishme gjithmonë e më shumë në evenimente të ndryshme.

Në një intervistë për revistën “GQ”, Aniston zbuloi se ky qëndrim i ri ka ardhur si rrjedhojë e 40 viteve që ka mbi shpinë.

”Të jesh 40 vjeç është shumë e bukur. Ndonjëherë, më duket vetja si e plakur, por me të vërtetë që të jesh 40 vjeç është shumë e bukur”, shprehet Aniston.

Në intervistën e saj, Aniston gjithashtu zbuloi se ka shtuar disa kilogramë, pasi hoqi dorë nga duhani. Megjithatë, diçka e tillë duket e vështirë për t’u besuar, duke gjykuar nga fotografitë tërheqëse që aktorja 43-vjeçare shfaqi.

”Kohët e fundit kam hequr dorë nga duhani dhe për këtë arsye kam shtuar disa kile. Kur nuk je më 20 vjeç diferenca ndihet”, shtoi.

Në intervistë, protagonistja e serialit “Friends” foli edhe për lidhjen e saj të lumtur me Justin Theroux apo spekulimet se ka ndërmend të krijojë një familje.

”Njerëzit duan të më shohin me një fëmijë, por unë vazhdoj të kem të njëjtin qëndrim ndaj çështjes. Nëse ndodh, ndodh, por nëse s’është e thënë, nuk ka problem. Jam e qetë me veten çfarë do që të ndodhë”.

2 Re: Aniston: Të 40-at, mosha më e bukur prej Sat 09 Feb 2013, 16:05

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kjo duket sikur me qen 20 edhe jo 40 vjece


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons