Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor


Aktorja Jennifer Aniston dhe bashkëprotagonisti i filmit më të fundit në të cilin ajo ka interpretuar janë bërë bashkë në tapetin e kuq për premierën e komedisë “Wanderlust” në Los Angeles.

Aniston dhe Paul Rudd interpretojnë çiftin e bashkëshortëve Manhattan, të cilët përballen me papunësinë dhe vendosin të jetojnë në një fshat, pra të bëjnë një jetë rurale.

Aniston ka takuar të dashurin e saj aktual, Justin Theroux në setin e filmit i cili interpreton një rol të vogël në këtë komedi, atë të një mashkulli të dhënë pas aventurave të dashurisë.

Nga tapeti i kuq i kësaj premiere, Aniston është shprehur: “Kam pasur fatin të punoj me aktorë të jashtëzakonshëm. Secili prej nesh ka veçantitw e veta dhe jam shumë e nderuar që munda ta kisha këtë përvojë në një film i cili më ka dhënë shumë si profesionalisht ashtu edhe personalisht”.

Muaji shkurt është tepër i rëndësishëm për aktoren pasi ajo ka lindur në këtë muaj dhe këtë vit festoi 43-vjetorin e saj. Ndërsa më 22 shkurt ajo do të zbulojë yllin që mban emrin e saj në Hollywood Walk of Fame.
Sa i takon filmit të saj të fundit, komedisë romantike “Wanderlust” i regjisorit David Wain do të nisë projeksionin në kinema prej 24 shkurtit.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
akttore e mir kjo anistton


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons