Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
NE MES TE NJE DASHURIE NUK DUHET TE EKZISTOJE TRADHETIA DHE PARAGJYKIMI

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ose xhelozia


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
Ose genjeshtrat

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Xhelozia jam i nje mendje me ak.

Vizitor

avatar
Vizitor
Tradhetia

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Kristina shkruajti:Tradhetia

ahahahahhaa mos e bej kaq tragjike moj ti se na fute friken

Vizitor

avatar
Vizitor
@Aldo shkruajti:
Kristina shkruajti:Tradhetia

ahahahahhaa mos e bej kaq tragjike moj ti se na fute friken
Uaaaaaa po burra hesapi c pret

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
xhelozia nxit tradhetin


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
@$EB@$TJ@N shkruajti:xhelozia nxit tradhetin
Sa mire mos te beheshit edhe ju xheloze

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:xhelozia nxit tradhetin
Sa mire mos te beheshit edhe ju xheloze
ishin kohet e femijeris


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
@$EB@$TJ@N shkruajti:
Kristina shkruajti:
@$EB@$TJ@N shkruajti:xhelozia nxit tradhetin
Sa mire mos te beheshit edhe ju xheloze
ishin kohet e femijeris
tani u bere burre

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:xhelozia nxit tradhetin
Sa mire mos te beheshit edhe ju xheloze
ishin kohet e femijeris
tani u bere burre
normal qe u bera burr, nga mendja kuptohet hahahha, qeka me bukur kshu


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Personi i tret


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
pesimizmi


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
tradhetia e xhelozia pasi jan arsyet qe shum cifte po ndahen dita-dites


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons