Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Intervista Dashurie prej Fri 13 Apr 2012, 14:09

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Intervista Dashurie

Ju Lutem Ketyre pyetjeve ju pergjigjeni me pergjigje sa me të shkurtera si p.sh: po/jo dhe ndonje pershkrim të shkurter....

1. Cfar është dashuria?
2. Ke dashuruar ndonjeher?
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar?
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje?
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj?
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje?
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
9. të kan tradhetuar ndonjeher?
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks?
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende?
15. Je i/e fejuar?
16. i/e dashuruar?
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë?
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter?
19. Mendon se është e mundur kjo gje?
20. Beson ne dashurin e perjetshme?
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke?
22. Cfar mendon për tradhetine?
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje?
24. Do ta falje tradhetine?
25. Do ta pranoje si dicka normale?
26. Perse tradhetohet?
27. Ndereshmeria fiton gjithmone?
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar?
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do?
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi?
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti?
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri?
33. Egzistojne dashuri ne distance?
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur?
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar?
37. Si do ishte personi ideal për ty?

2 Re: Intervista Dashurie prej Fri 13 Apr 2012, 14:10

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
e filloj une e para:
1. Cfar është dashuria? gjeja me e bukur qe ekziston
2. Ke dashuruar ndonjeher? POOO
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar? Kam vetem nje arsye te forte .......JETA NUK KA KUPTIM PO NUK U DASHUROVE....
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje? PO
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar? west side family GJITHE BOTA JEMI DY
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj?Te me tregoje vyrtytet e tij me vepra....
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje? me e thjeshte te duash .....nuk dua te me duan edhe te lendohen nga une..
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?po
9. të kan tradhetuar ndonjeher? Edhe mbase nuk e di
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken? JO
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks? JO
12. Edhe e anasjellta vetem me seks? JO
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete? Cdo gje e bukur edhe me vlere do shume mundim, nuk ka sesi te vije vete
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende? PO
15. Je i/e fejuar?
16. i/e dashuruar? PO
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë? Jo
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter?PO
19. Mendon se është e mundur kjo gje? Sigurisht qe eshte e mundur por jo e bukur...
20. Beson ne dashurin e perjetshme? JOO
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke? normale vetem ashtu mundet te ekzistoje
22. Cfar mendon për tradhetine? e ndaluar por terheqese....fatekeqesisht
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje? VARET..
24. Do ta falje tradhetine? Nuk e di ...varet..
25. Do ta pranoje si dicka normale?jo sepse dicka fshehet mbas saj..
26. Perse tradhetohet? kam shume faktore ashtu sic ka shume lloje tradhetishe......
27. Ndereshmeria fiton gjithmone? edhe ajo ka vleren e saj
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar? nuk e di ......duhet ta jetosh dicka qe te japesh pergjigje te prere...
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do? ASGJE ..... nuk e kam bere kurre...
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi? nder vendet kryesore....
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti? mendon vetem per ate person qe kur hap syte ne mengjes deri kur i mbyll ne darke
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri? PO jam e sigurte ...
33. Egzistojne dashuri ne distance? po por pa fryt...
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet? jo
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur? po, por pa dashur...
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar?jam gjithmone e rezervuar
37. Si do ishte personi ideal për ty? te me respektoje edhe te me kuptoje te tjerat vijne vete..

3 Re: Intervista Dashurie prej Fri 13 Apr 2012, 19:06

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
1. Cfar është dashuria?Ndjenja univesale pa te cilen ska jet
2. Ke dashuruar ndonjeher? Po
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar? Ka mijra arsye
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje? po
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar? Ermal Mamaqi - Mendova Sikur
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj? thjesht te sillet me mua ashu sic esht.
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje? nuk e di
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria? jo
9. të kan tradhetuar ndonjeher? Mbase, nuk e di, skam kuptuar gje
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken? e vertet kjo
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks?them se po
12. Edhe e anasjellta vetem me seks? Po
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete? Dhe kerkohet dhe vjen vet
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende? jo
15. Je i/e fejuar? jo
16. i/e dashuruar? po
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë? jo, kam dashur tre
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter? Po
19. Mendon se është e mundur kjo gje? po
20. Beson ne dashurin e perjetshme? po
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke? Normal qe reciproke duhet te jet, ndryshe nuk ben
22. Cfar mendon për tradhetine? Pjes e jetes, po jo e te gjithve
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje? Normal qe po
24. Do ta falje tradhetine? snuk fare
25. Do ta pranoje si dicka normale? jo
26. Perse tradhetohet? Nuk e di
27. Ndereshmeria fiton gjithmone? Jo
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar? Them se po
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do? Gjithcka
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi? Te dytin
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti? Ndjenj universale
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri? Po
33. Egzistojne dashuri ne distance? Po
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet? Jo, ka shum gjera qe nuk lejohen
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur? nuk e di
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar? i rezervuar
37. Si do ishte personi ideal për ty? thjesht e te jet tip si un


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4 Re: Intervista Dashurie prej Fri 13 Apr 2012, 19:08

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
bravo ak

5 Re: Intervista Dashurie prej Sat 14 Apr 2012, 18:29

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
hahaha per cfar


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6 Re: Intervista Dashurie prej Sat 14 Apr 2012, 18:30

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:hahaha per cfar
per pergjigjet

7 Re: Intervista Dashurie prej Sat 11 Aug 2012, 15:38

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
vetem un u pergjigja ktu


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

8 Re: Intervista Dashurie prej Sat 11 Aug 2012, 16:32

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
normal une dhe ty

9 Re: Intervista Dashurie prej Sat 11 Aug 2012, 16:59

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
te tjeret kan frik te pergjigjen


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

10 Re: Intervista Dashurie prej Sat 11 Aug 2012, 20:36

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
e po cti besh me zor si detyrojme dot hahahhahaa

11 Re: Intervista Dashurie prej Sat 11 Aug 2012, 22:16

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahahha po nrm


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

12 Re: Intervista Dashurie prej Sun 12 Aug 2012, 07:08

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Cfar kuptoni me fjalen Dashuri..??

Egziston dashuria perjetshme..??

Cfar vlere ka per ty fjala "Te Dua" ..??

Cfar ndjen kur te thone "Te Dua" ..??

E ke njohur ndonje dashurine e vertete..??

Fjala.. Dashuri.. Cfar te ben te mendosh..??

E sheh shum aspektin fizik tek nje person..??

Kush eshte menyra me e mire (pika dobet ) per tju bere pervete..??

Personi ideal qe doni te keni prane, si doni qe te jete..??

Personi qe sdo donit te takonit kurre..??

Xhelozia mund te jete shkatrruese ne nje lidhje ..??

Tradhetine me cfar syri e sheh..??

Cfar eshte gjeja qe nje person sduhet te beje kurre ne nje lidhje..?

Te te lënë, eshte me keq se te lëshë..??

Sipas nje numri te madh grashe qe thone se burri nuk eshte me ai i dikurshmi.. ju si mendoni..??


Si mendoni.. Burri eshte ai qe duhet te komandoje..??

Cfar roli duhet te kete nje burre ne shtepi..??

Ndihesh gati per tu martuar tani..??

Beson ne (dashuri rrufe) colpo di fulmine ..??

Beson ne koicidenza..??

Mund te jete seksi gje themelore ne nje raport??

Nese te ndodh te tradhetosh personin qe je lidhur.. mbyll ate lidhje apo fsheh provat??

Mendon se mund te kete nje person ideal apostafat per ty??

Je me mendimin qe sinqeriteti eshte dicka themelore??

Mendon se mund te kete nje lidhje intime mes nje burri edhe gruaje..??

Ka ndonje person qe je i terhequr prej tij/saj ..?? (edhe ne forum)

Kush eshte kolona zanore ideale per dashuri..?? kenga me e bukur per juve??

13 Re: Intervista Dashurie prej Sun 12 Aug 2012, 07:12

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Cfar kuptoni me fjalen Dashuri..??


Dashuria, nje fjale aq e madhe me aq shume lloj te ndryshme. Dashuria ndaj vetvetes, dashuria ndaj Zotit, dashuria ndaj familjes, dashuria ndaj shoqeris, dashuria ndaj njeriut te zemres. Dashuria eshte dhurata me e bukur dhe e vlefshme ne jeten tone.

Egziston dashuria perjetshme..??


PO, te pakten une besoj.

Cfar vlere ka per ty fjala "Te Dua" ..??


Vlere te madhe dhe nuk duhet thene nese nuk e ndjen.

Cfar ndjen kur te thone "Te Dua" ..??


Ndjej te njejten, sepse vetem personat qe dhe une dua me thone "te dua".

E ke njohur ndonje dashurine e vertete..??


deri diku

Fjala.. Dashuri.. Cfar te ben te mendosh..??


Menjehere me shkon mendja tek "AI" kur mendoj dashurine.

E sheh shum aspektin fizik tek nje person..??


Jo, siç thote nje thenje: "Mos zgjedh njeriun me te bukur ne bote, por zgjedh ate qe ben boten tende te bukur." Une mendoj dhe veproj sipas thenjes, edhe pse personi qe une dua eshte i bukuri i dheut.

Kush eshte menyra me e mire (pika dobet ) per tju bere pervete..??


Nese nje djale eshte i sinqert, i embel dhe i sjellshem atehere ai me ka bere per vete.

Personi ideal qe doni te keni prane, si doni qe te jete..??


Ashtu siç eshte: Mrekullia vet!

Personi qe sdo donit te takonit kurre..??


skam

Xhelozia mund te jete shkatrruese ne nje lidhje ..??


Nese eshte e tepruar, ndoshta edhe e shkatrron.

Tradhetine me cfar syri e sheh..??


Ai qe dashuron nuk tradhton. E urrej tradhtine.

Cfar eshte gjeja qe nje person sduhet te beje kurre ne nje lidhje..?


Tradhtine, genjeshtren, mashtrimet e gjith keto gjera te padrejta!

Te te lënë, eshte me keq se te lëshë..??


Te dyjat jan te renda.

Sipas nje numri te madh grashe qe thone se burri nuk eshte me ai i dikurshmi.. ju si mendoni..??


akoma se di

Si mendoni.. Burri eshte ai qe duhet te komandoje..??


JO ASPAK!

Cfar roli duhet te kete nje burre ne shtepi..??


Duhet te kete rolin e nje burri te dashur per gruan e tij, nje babe i mire per femijet dhe mbrojts i gjith familijes.

Ndihesh gati per tu martuar tani..??


jo akoma

Beson ne (dashuri rrufe) colpo di fulmine ..??

Beson ne koicidenza..??


Nuk po i kuptoj fare keto pyetje.

Mund te jete seksi gje themelore ne nje raport??


Jan disa gjera me te rendsishme.

Nese te ndodh te tradhetosh personin qe je lidhur.. mbyll ate lidhje apo fsheh provat??


Mund te them vetem:"Zot mos na provo". nuk di si do veproja.

Mendon se mund te kete nje person ideal apostafat per ty??


E kam gjetur.

Je me mendimin qe sinqeriteti eshte dicka themelore??


Eshte gjeja me e rendsishme!!

Mendon se mund te kete nje lidhje intime mes nje burri edhe gruaje..??


Po.

Ka ndonje person qe je i terhequr prej tij/saj ..?? (edhe ne forum)


Me terheq vetem njeriu im i zemres dhe askush tjeter. :11:

Kush eshte kolona zanore ideale per dashuri..?? kenga me e bukur per juve??

14 Re: Intervista Dashurie prej Sat 19 Jan 2013, 06:09

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
i kam bo edhe 1 her kto intervista tek lagja tjeter...ndaj su mora me to


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons