Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Propozime dashurie. prej Thu 08 Sep 2011, 15:58

Vizitor

avatar
Vizitor
Ne kete teme mundeni te beni ndonje propozim dashurie dikujt qe keni mendje apo dikujt qe deshironi ..Kjo eshte nje teme sa per tu argetuar ..Po e filloj une ..

Do t`me pelqente nese do t`me jepje mundesine te te njihja me teper,,

2 Re: Propozime dashurie. prej Sat 10 Sep 2011, 19:51

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ups spo me kujtohet gje per momentin


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

3 Re: Propozime dashurie. prej Sun 11 Sep 2011, 07:23

INERCIALpeace

avatar
Moderator
Moderator
tema qeka e bukur po na mesoni noi propozim te bukuir se do na duhet

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

4 Re: Propozime dashurie. prej Mon 12 Sep 2011, 06:45

TiMi


Antar Special
Antar Special
upsssssssss sikur propozimet na kan harruar neve.....

5 Re: Propozime dashurie. prej Mon 12 Sep 2011, 10:03

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
anarki-94 shkruajti:tema qeka e bukur po na mesoni noi propozim te bukuir se do na duhet
hahahaha kollaj fare o lale e shef nje goc ne rrug ti qe te pelqen, dhe vete i thua "o goce me fal nje minut?" po do thoj ajo e ti i thua "se jam dhe cik i emocionuar po doja te thoja qe kur te kam par per her te par zemra me rrahu fort por ngaqe jam pak i turpshem kam ngurruar te ta them ate qe ndjej per ty, por kte radh e bera zemren gur dhe erdha te ndalova per te te then qe ke koh qe me ke hyr ne zemer, nuk e di a me ke par por un po bej nje koh te gjat qe sa her te shoh zemra me rreh fort dhe do doja te kisha nje lidhje serioze me ty, ti per mua je gjithcka dhe qe kur te kam par per her te par nuk me je hequr me nga mendja" kaq dhe i buzeqesh dhe e shef ne sy pastaj varet se ca tipi esht dhe po qe e but nuk flet fare po hul koken ateher foli prap ti thuaj "kisha qef te pinim nje kafe bashk" ajo po qe e turpshme te thot qe ska koh dhe po te tha qe ska koh i thua po ndonje nr tel do na lesh dhe po ta la nr mos ju ndaj me pastaj, ose versioni tjeter e fton per kafe ne fillim po te erdhi ne kafe fillon me muabete tjera pastaj ne fund propozimi ndersa po ste erdhi per kafe vepro sic te thash me siper, SUKSESE ANARK hahahahaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6 Re: Propozime dashurie. prej Mon 12 Sep 2011, 10:06

INERCIALpeace

avatar
Moderator
Moderator
ja propozimi im

o zemer
o yll
je kafsha me e bukur ne pyll

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

7 Re: Propozime dashurie. prej Mon 12 Sep 2011, 20:31

INERCIALpeace

avatar
Moderator
Moderator
Hape zemren
Hape pak zemren, te lutem mos vajto
Hape pak dritaren, e qiellin shiko
Hape pak letren e fjalet mi lexo
Te kam perjet ne zemer e ti mos harro.

Pse jetojm kaq larg, asgje sna pengon
Se ky shpirti im, vec per ty po jeton
Sa lule ka pranvera, te gjitha kane arome
Por lulja me e bukur eshte DASHURIA jon

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

8 Re: Propozime dashurie. prej Mon 12 Sep 2011, 21:57

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
hahahaha o anarki thuaja nanjeres kte dhe shife kur tja plasi te qeshures ajo hahahaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

9 Re: Propozime dashurie. prej Tue 13 Sep 2011, 01:36

TiMi


Antar Special
Antar Special
Alles kann besser werden

10 Re: Propozime dashurie. prej Thu 16 Aug 2012, 20:00

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Gjithcka filloi me nje pershendetie dhe sot e kam


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

11 Re: Propozime dashurie. prej Thu 16 Aug 2012, 21:29

anabela

avatar
Antare i ri
Antare i ri
Te dua Aldo je edhe do mbetesh gjithmone ne zemren time je frymemarrja ime me dhuron buzeqeshjen ne mengjes edhe me dhuron lumturin ne darke

12 Re: Propozime dashurie. prej Thu 17 Jan 2013, 17:50

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhhhhhh kam fillu tmendoj shum per ty
saqe sme hyn gjumi fare nsy
do isha femra me e lumtura e ksaj bote
nese un jam zemra jote?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons