Forumi Kuq E Zi
Prifti: Nuk publikoj më video  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Prifti: Nuk publikoj më video  Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Prifti: Nuk publikoj më video  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Prifti: Nuk publikoj më video  Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Prifti: Nuk publikoj më video  Prifti-konference
Në një intervistë të gjatë për gazetën “Shqip”, Dritan Prifti tha se ka vendosur t’i japë fund publikimit të materialeve filmike, pasi sipas tij nuk fitoi askush nga videot që ai denoncoi.

“Unë testova sistemin dhe sistemi nuk funksionoi. Nuk kam asnjë arsye të vazhdoj denoncimet me video. Kjo histori është mbyllur përgjithmonë”, tha Prifti.

I pyetur nga gazeta nëse ditët e fundit janë rritur presionet ndaj tij, nga disa grupe që pretendojnë se kanë rreth 180 orë filmime, Dritan Prifti lëshoi alarmin për mundësinë e përgjimit të opozitës dhe deputetëve të saj.

“Kam dëgjuar Spartak Brahon të deklarojë që ka 187 orë filmime

Unë testova sistemin dhe sistemi nuk funksionoi. Nuk kam asnjë arsye të vazhdoj denoncimet me video. Kjo histori është mbyllur përgjithmonë

Dritan Prifti
Ish-ministër i METE për mua. Nëse kjo është e vërtetë, është dëshmia më e shëmtuar për ekzistencën e një grupi mafioz në pushtet, që përgjon opozitën dhe deputetët e Kuvendit në mënyrë të jashtëligjshme dhe pa asnjë mandat”, deklaroi Prifti.

Unë kam dëgjuar për një grup të tillë, vijoi ai, që ka blerë në Bari të Italisë pajisje përgjimi ruse dhe që përgjojnë në mënyrë të jashtligjshme dhe për qëllime mafioze opozitën dhe institucionet e pavarura të këtij vendi.

Ai nënvizoi se këtë shqetësim ia ka përcjellë me një letër Prokurorisë së Përgjithshme. “Deri tani nuk di të ketë pasur ndonjë veprim konkret kundër këtij grupi mafioz. Ky është kulmi i anti-ligjit. Kjo është mafie në pushtet, që bën shantazh në ditën me diell dhe askush nuk ka fuqi të reagojë në mbrojtje të ligjit”, deklaroi Prifti.
Gjyqi i Metës
BE: Të befasuar nga gjyqi i Metës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons