Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Edhe pse të shumtë janë ata të cilët nuk besojnë apo i fshehin faktet rreth ekzistencës së UFO-ve, vijnë në dritë fakte të tilla të cilat i përgënjeshtrojnë ata…!!!
Kështu, sipas studimeve të fundit, numri i qytetarëve të botës që besojnë në ekzistencën e UFO-ve, shtohet me ritme marramendëse, pasi edhe faktet e fuqishme rreth tyre dalin dita-ditës në dritë.
Vetë fakti që shkencëtarët besojnë dhe mbështesin ekzistencën e jetës në univers dhe brenda galaktikës sonë, kjo automatikisht jep ushqim për pretenduesit dhe ata të cilët DINË vërtet gjithçka rreth Disqeve Fluturues të Paidentifikuar! Pasi për shkencëtarët zbulimi i burimeve të reja të energjisë, të cilën jashtëtokësorët e disponojnë në mënyrë perfekt tregon se ata ekzistojnë dhe se na vizitojnë!

Kështu dhe video-dokumentin në vijim do të shikoni shumë lloje të ndryshme jashtëtokësorësh dhe fakte tronditëse.
Kujdes, disa nga imazhet deh pamjeve janë të ashpra!
Lloji i jashtëtokësorit i filmuar në videon në vijim, i përket atyre Gri, është i njëjtë me ata të cilët Phil Snyder vinte në kontakt gjatë punimeve të që kryente për hapjen e tuneleve nëntokësorë. Siç dhe pohoi ai vetë, qëndrimi i tyre përball njerëzve ishte armiqësor. Madje, në një moment një specie Gri e goditi Snyder rreze radioaktive dhe e infektoi me kancer.