Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Prifti që ndryshoi kursin e historisë… prej Sat 07 Jan 2012, 09:08

Vizitor

avatar
Vizitor

Ky akt mëshire ka pasur pasoja shkatërruese në historinë njerëzore. Një gazetë raporton se si një djalosh 4 vjeçar u shpëtua nga ujërat e akullta të lumit Inn në Passau, Gjermani. 4 vjeçari ishte Adolf Hitler dhe ai u shpëtua në janar të vitit 1894. Dhe personi që e shpëtoi atë ishte një moshatar, që më vonë u bë prift. At Johann Kuehberger u zhyt për të shpëtuar atë që më vonë u bë monstra e shekullit XX. Vetë Hitleri e ka fshirë këtë histori nga jeta e tij, duke mos e treguar asnjëherë, edhe pse fliste shpesh për fëmijërinë e tij duke luajtur buzë atij lumi. Por të shpëtohej nga një prift, kjo ishte e papranueshme për të./tema/ Burimi i lajmit: /rtvfan.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons