Forumi Kuq E Zi
Aktualet E Dites Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Aktualet E Dites Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next

Posto temë të re

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Fëmijët e xhihadistëve shqiptarë të vrarë mbeten në zonën e luftës në Siri

   nga $EB@$TJ@N
0802prej Wed 19 Mar 2014, 19:15 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Prefekti Dervishi: Nuk e dija që kisha eksploziv në makinë

   nga $EB@$TJ@N
0510prej Fri 13 Dec 2013, 17:33 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Protesta, autobusët lënë qytetarët në rrugë në Tiranë

   nga $EB@$TJ@N
0555prej Fri 06 Dec 2013, 13:07 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kryeministri Rama - Jo - shkatrrimit te armrve kimike...

   nga luani
0423prej Fri 15 Nov 2013, 20:21 nga luani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

ZEDHENSAJ E PD-se NDAHET NGA I DASHURI

   nga luani
 ZEDHENSJA E PD-se NDAHET NGA I DASHURI.
0446prej Sun 03 Nov 2013, 09:46 nga luani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Tragjedi në Shkodër: 4 të rinj vdesin në aksident

   nga $EB@$TJ@N
0445prej Tue 22 Oct 2013, 21:34 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Masakra në Vlorë, mësohet identiteti i dy prej viktimave

   nga $EB@$TJ@N
0505prej Sun 28 Jul 2013, 16:35 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Lajmi fundit, Bomba Naço: “Ilir Meta kryeministër, nuk e thash kot, ne jemi lokomotiva që të tërheq të majtën”

   nga $EB@$TJ@N
0385prej Tue 25 Jun 2013, 22:06 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Topalli nuk e përballon dot “humbjen”

   nga $EB@$TJ@N
0431prej Tue 25 Jun 2013, 22:03 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

DURRES, KEPUTET ASHENSORI I PALLATIT, VDES 3-VJECARJA, PLAGOSET KUSHERIRI I SAJ!

   nga $EB@$TJ@N
0430prej Fri 21 Jun 2013, 21:56 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Lajmi i Fundit/ Dy të rinj “përplasin” eskortën e Berishës

   nga $EB@$TJ@N
0426prej Mon 10 Jun 2013, 21:58 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Lajm i fundit: Nxjerrin thikat të rinjtë në mes të Rrëshenit, një i plagosur rëndë, qytetarët: “Policët dhe mjekët i ka marrë Saliu te tuneli!”

   nga $EB@$TJ@N
0437prej Mon 10 Jun 2013, 21:56 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Tiranë, alarm për bombë fals tek materniteti ‘Mbretëresha Geraldinë’

   nga $EB@$TJ@N
0364prej Mon 10 Jun 2013, 21:53 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

SHBA, konfiskohet 1 miliardë dollarë kokainë

   nga $EB@$TJ@N
0388prej Fri 31 May 2013, 21:21 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Incident në mitingun e Burrelit

   nga $EB@$TJ@N
0383prej Fri 31 May 2013, 21:19 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Gjeneralët: Po shkatërrohet Ushtria

   nga $EB@$TJ@N
0472prej Fri 31 May 2013, 21:18 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Lajmi i Fundit/ Aksident i 3-fishtë në mes të Tiranës!

   nga $EB@$TJ@N
0410prej Sat 25 May 2013, 22:18 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Londër, vrasja e shqiptarit

   nga Angel
0435prej Sat 25 May 2013, 10:59 nga Angel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Durrës, vritet me thikë 15-vjeçari

   nga $EB@$TJ@N
1404prej Fri 17 May 2013, 08:51 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Djali i 45-vjeçarit: Po doli Nazimja do e vras. Gruaja: Nëna e intrigave

   nga $EB@$TJ@N
0463prej Fri 10 May 2013, 12:09 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

15 vite burg për Nazime Vishën

   nga $EB@$TJ@N
0398prej Wed 08 May 2013, 13:21 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Tirana si Fieri, me dy kryetarë

   nga $EB@$TJ@N
0464prej Sun 05 May 2013, 12:49 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kamëz, makina përplas dy policë

   nga $EB@$TJ@N
0467prej Sun 05 May 2013, 12:47 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

22-vjeçarja e vetvrarë, i lë letër bashkëshortit: Më fal!

   nga $EB@$TJ@N
0364prej Thu 02 May 2013, 22:02 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shkup, sërish sulm ndaj shqiptarëve

   nga $EB@$TJ@N
1419prej Wed 24 Apr 2013, 15:53 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shpërthen dhuna në Shkup

   nga $EB@$TJ@N
1408prej Wed 24 Apr 2013, 15:51 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Zgjedhjet në Itali, exit pollet: Fiton e majta

   nga $EB@$TJ@N
1427prej Wed 24 Apr 2013, 15:50 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Elbasan, vetëvritet i shumëkërkuari

   nga $EB@$TJ@N
1371prej Wed 24 Apr 2013, 15:50 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Guajana njeh shtetin e Kosovës

   nga legjenda
1382prej Wed 24 Apr 2013, 15:49 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kamëz, vrasje tek Instituti Bujqësor

   nga $EB@$TJ@N
1366prej Wed 24 Apr 2013, 15:48 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Pranga 16 tutorëve shqiptarë, kishin prostituta rumune dhe shpërndanin drogë në rrugët e italisë

   nga $EB@$TJ@N
1415prej Wed 24 Apr 2013, 15:48 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Tiran– Policia private luftë me pistoleta ndaj banorëve, kujdes pamje të ashpra! (VIDEO)

   nga $EB@$TJ@N
0473prej Tue 23 Apr 2013, 18:31 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Tmerr në Greqi! Tërhiqnin emigrantin zvarrë me makinë dhe njëkohësisht i thyenin gishtat me çekan!!!

   nga $EB@$TJ@N
0506prej Sun 21 Apr 2013, 16:49 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Pukë, terrorizon banorët me armë zjarri, arrestohet nga policia

   nga $EB@$TJ@N
0391prej Sat 13 Apr 2013, 21:08 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Abuzoi seksualisht tre vjet me të bijën, “arrest me burg” për babain

   nga $EB@$TJ@N
0400prej Wed 03 Apr 2013, 18:47 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shkumbin, zhduken në lumë tre persona

   nga $EB@$TJ@N
0377prej Wed 03 Apr 2013, 18:44 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Publikohet videoja e grabitjes së para dy ditëve në Vlorë (VIDEO)

   nga $EB@$TJ@N
1404prej Tue 02 Apr 2013, 16:51 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Tentuan të marrin peng një shtetas, bien në pranga dy persona

   nga $EB@$TJ@N
1370prej Tue 02 Apr 2013, 16:49 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Familja e studentit trafikant të fëmijëve: “Nuk e rrëmbeu ai fëmijën 7 vjeçar”

   nga $EB@$TJ@N
1403prej Tue 02 Apr 2013, 16:47 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Alket Rizai po përgatiste bombë në burg. Zbulohet skema dhe materialet

   nga $EB@$TJ@N
1423prej Tue 02 Apr 2013, 16:46 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

2 vjet burg një 56-vjeçari, mesazhe erotike e kërcënime gazetares së radios

   nga $EB@$TJ@N
1375prej Tue 02 Apr 2013, 16:45 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Babai vret vajzën, krimi mund të ishte parandaluar nëse polica nuk do e kishte kthyer në shtëpi

   nga $EB@$TJ@N
1359prej Tue 02 Apr 2013, 16:44 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Elbasan, babai vret djalin dhe italianen: "Nuk doja nuse të huaj"

   nga $EB@$TJ@N
1426prej Tue 02 Apr 2013, 16:43 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Autobusi i Unazes perplas nje kalimtar

   nga $EB@$TJ@N
1352prej Tue 02 Apr 2013, 16:42 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Marian Kola, shqiptari që po terrorizon Greqinë

   nga $EB@$TJ@N
0375prej Mon 01 Apr 2013, 17:39 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Pranga 58-vjeçarit, abuzoi me të bijën e mitur

   nga $EB@$TJ@N
0363prej Sun 31 Mar 2013, 17:45 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Athina pret me ankth Trojkën

   nga $EB@$TJ@N
0423prej Sun 31 Mar 2013, 17:35 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Greqi, policia në kërkim të shqiptarit

   nga $EB@$TJ@N
0381prej Sun 31 Mar 2013, 17:15 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Merr peng të miturin për trafikim

   nga $EB@$TJ@N
0417prej Sun 31 Mar 2013, 17:06 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kriza politike në Itali, ndërhyn Napolitano

   nga $EB@$TJ@N
0383prej Sun 31 Mar 2013, 16:57 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

Temat [50]

  Mbrapsht në krye

Aktualet E Dites Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next

Posto temë të re

Moderatorët : Administrator, Gb Moderator, Moderator, Staffi Kuq e zi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi