Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një nënë, se cilës i është diagnostikuar vajza me kancer te pashërueshëm, mendon se çarja e protezës se gjoksit është shkaku për sëmundjen e fëmijës se saj, bën te ditur The Sun.

Megjithatë mjeket preferojnë te tregohen te matur. Deri tani ata ende nuk kane gjetur një lidhje ndërmjet protezës se dëmtuar dhe tumorit te vajzës se vogël, e cila sot është 5 vjeç.

Lucy Petagine ka bere një rritje gjoksi ne vitin 2001. Ne 2007-ën, pas lindjes se Luna-s proteza e djathte e nënës çahet. Gjithsesi, mjeket e siguruan se mund te vazhdonte ta ushqente vajzën pa asnjë lloj rreziku. Me vone, ndërkohë qe fëmija shkoi 18 muaj, u be e ditur se kishte një tumor ne tru.

Lucy, 38 vjeç dhe burri i saj Mario, 43 vjeç, janë te shqetësuar sot edhe për vajzën e dyte, tre vjeçe, e cila është ushqyer po nga ai gji.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons