Forumi Kuq E Zi
Tragjedi/ Pit Bulli ha në sy të nënës vajzën 4-vjeçare (foto) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Tragjedi/ Pit Bulli ha në sy të nënës vajzën 4-vjeçare (foto) Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Tragjedi/ Pit Bulli ha në sy të nënës vajzën 4-vjeçare (foto) 7775210

Një vajzë 4-vjeçare u shqye për vdekje nga qeni i shtëpisë në sy të mamasë së saj në Britaninë e Madhe. Lexi Hudson ishte një vajzë e ëmbël dhe e lumtur, por ajo u vra nga qeni i shtëpisë. Fqinjët thonë se mamaja, Jodi, u detyrua që të therte qenin në mënyrë që të çlironte të bijën, e cila po tundej si një kukull lecke nga kafshimet e qenit.

30- vjeçarja doli në rrugë duke kërkuar ndihmë, ndërkohë që ishte e mbuluar me gjak.
Pas ndëryrjes së fqinjve qeni është ndalur pasi nëna e vajzës e ka qëlluar atë me thikë në mënyrë që t’i hiqte të voglën nga goja por ka qenë tepër vonë. Lexi 4-vjeçare tashmë kishte ndërruar jetë.

Mendohet se mamaja po e rehatonte vajzën në krevat kur qeni sulmoi.

Tragjedi/ Pit Bulli ha në sy të nënës vajzën 4-vjeçare (foto) 77754
Tragjedi/ Pit Bulli ha në sy të nënës vajzën 4-vjeçare (foto) 77755


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
sa gjynah....qeni esht edhe kafsha me mbrojtese e njeriut por ntshumten e rastewve ka edhe ngjarje trenda sic rasti i mesiperm


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons