Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ja si e ruajnë rendin policët rusë prej Fri 13 Jan 2012, 18:27

Vizitor

avatar
Vizitor

Policët e dehur tapë nga qyteti rus i Krasnoturinskut kërcejnë si të çmendur mbi kulmin e makinës zyrtare të policisë, ndërsa videoja e cila përfundoi në YouTube u bë shkaktar i një hetimi të brendshëm për policinë e atjeshme.

Hetimet e deritashme dëshmuan se xhirimi i cili këto ditë “rrodhi” në internet është bërë më 2008.

Shefin e policisë së atjeshme, Jurij Diomin, sjelljet e pahijshme të zyrtarëve të policisë nuk e befasuan aspak, duke thënë për mediat ruse se “duhet të jeni njerëz të pafytyrë që nuk ua ndien për asgjë duke lejuar një sjellje aq të turpshme”.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons