Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Askush nuk e priste që në atë ndeshje të shkaktohej panik!
Dhe e gjithë situata devijoi deri në dhunë fizike kur një tifoz hyri në fushë... duke mbajtur në duar dy pankarta, gjë e cila shkaktoi reagimin e menjëhershëm por të dhunshëm të policisë!

Ngjarja ndodhi në Brazil në një ndeshje për kampionatin amator.
Mesa duket tifozi i pafat, mendoi të hiqej si Jimmy Jump dhe iu vërsul fushës!

Por, ja që tre policët e sigurisë nuk kishin të njëjtin mendim, madje shumë me të keq se ai, pasi e izoluan dhe e shtirnë në fushë filluan ta godisnin dhunshëm me grushte dhe shkopinj gome, kjo shkaktoi irritimin e lojtarëve të cilët ju vërsulën me shkelma policisë, e….

Kjo mjaftoi që dhe tifozët të zbrisnin në fushë dhe të “këshillonin” me mënyrën tyre policët se mirë është kur ushtron dhunë ndaj të tjerëve, pa provojeni dhe ju se sa i “ëmbël” është dajaku!!!

Për më shumë detaje në videon që vijon:


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aaapapaapaapap qenkan bo ma keq se lacjant me burrelsat eh futbolli ka kto jan gjona qe ndodhin


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons