Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një hulumtim britanik ka konstatuar se fëmijë rom me anë të lypjes dhe vjedhjeve nëpër rrugë fitojnë secili afërsisht nga 114 000 euro, të cilat janë të detyruar t’iu paguajnë grupeve kriminale rumune. Sipas këtij hulumtimi, lypësit rom nëpër tërë Evropën detyrohen t’i dërgojnë paratë në Rumani, ku shefat e tyre rom jetojnë jetë nëpër vila luksoze dhe me automjete luksoze.
Hulumtimi i mediumit britanik BBC Panorama ka zgjatur një vit, duke incizuar veëm fëmijët romë dhe nënat e tyre nëpër rrugët e Londrës.
Inspektori i lartë policor britanik Colin Carswell sqaroi: “Banda kriminale vlerëson se një fëmijë në Londër mund të fitojë përmes kërkimit të lëmoshës dhe vjedhjes rreth 114 000 euro në vit, ndërkohë që fëmijët përdoren edhe për mashtrime, në mënyrë që të përfitojnë pagesën e ndihmës sociale”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons