Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Fëmija lind pa kafkë dhe tru prej Sun 20 May 2012, 22:44

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Fëmija lind pa kafkë dhe tru

Grayson James Walker, nga Memphis, Tennessee u lind më 15 shkurt, 2012 me Anencephaly, një defekt i rrallë në të cilën fëmija është i lindur pa pjesë të trurit dhe kafkë.

Prindërit e tij Heather dhe Patrick Walker e dinin që kur gruaja ishte 16 javë shtatzënë se djali i tyre nuk do të jetojë shumë gjatë për shkak të defektit të tij të lindjes.

Mjekët ia sugjeruan ndërprerjen por ata donin që fëmija të lindte dhe të shkonte te Perëndia ashtu si ajo e donte këtë fëmijë. Fëmija lindi dhe vdiq në të njëjtën ditë, vetëm 8 orë pas lindjes së tij.
Çifti ka dhe dy fëmijë të tjerë që gëzojnë shëndet të plotë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons