Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Janë nga ato momente kur shkencëtarët vihen me shpatulla pas murit!
Një tjetër objekt i paidentifikuar, por tepër gjigand vëzhgon nga afër Stacionin Ndërkombëtar Hapësinorë dhe duket qartë nga kamerat të cilat transmetojnë live gjithë procedurën dhe “studimin” që ky objekt i bënë ISS-it.

NASA, citon alb-onbsever.com, nuk është prononcuar ende për këtë “incident” pasi ajo ende nuk “disponon” fakte të mjaftueshme…
A nuk reagon kështu nga hera?!
Sidoqoftë, objekti duket qartë dhe është tepër gjigandë, madje nëse e shikoni me kujdes do të vëreni se ai fikë një sërë dritash si dhe “manovron” me taktik deri në momentin kur zhduket plotësisht./alb-observer./

Për më shumë detaje ndiqni videon në vijim:


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons