Forumi Kuq E Zi
Talenti Sadiku i tha jo Zvicrës për Shqipërinë: Nuk ka më mirë se të jesh shqiptar ! Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Talenti Sadiku i tha jo Zvicrës për Shqipërinë: Nuk ka më mirë se të jesh shqiptar ! Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Talenti Sadiku i tha jo Zvicrës për Shqipërinë: Nuk ka më mirë se të jesh shqiptar ! 376098_324658650878896_141388129205950_1456656_1760057330_n
Armando Sadiku ka treguar vlerat e tij të larta kombëtare, duke refuzuar përfaqësuesen e Zvicrës në futboll, për të realizuar ëndrrën e tij, kombëtaren kuq e zi.

Sadiku, anëtar i skuadrës zvicërane Locarno, është vetëm 20 vjeç dhe po mahnit me talentin e tij, duke qenë golashënuesi më i mirë tek Locarno. Por, Sadiku është anëtar edhe i përfaqësueses së Shqipërisë U21, madje duke qenë lojtari më i mirë në këto grupmosha.

Vlen të përmendet paraqitja fantastike e Sadikut ndaj Portugalisë, ku arriti të shënojë 2 gola në barazimin 2-2.

Sipas Sadikut, kombëtarja e Zvicrës i ka bërë kërkesë për ta pajisur edhe me pasaportë dhe ta ketë pjesë të saj. Por, “bomberi” shqiptar përgjigjet me një fjali të vetme: “Nuk ka më mirë se të jesh shqiptar”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons