Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Mrekulli apo njeri me fat prej Sun 13 Nov 2011, 17:27

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një vozitëse anonime ka përjetuar tamam gëlltitje, kur ka rënë në një gropë gjigante në rrugë mes Wokcing dhe Chertsey në Angli.

Për fat të mirë, gruaja ka arritur të kalojë pa u lënduar, por këtë fat nuk e ka pasur edhe automobili i saj “Vauxhall Meriva”.

Gruaja e ka ndalur shpejtësinë kur ka dëgjuar zhurmë nga rruga, por vetëm për disa sekonda rruga është hapur dhe e ka gëlltitur, transmeton Zhurnal.

Policia ka mbërritur në vendngjarje, por gjithsesi s’ka pasur ç’të bëjë tjetër pos ta mbyllë përkohësisht rrugën deri në sanim të asfaltit.

K.net


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons