Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Një “njeri-shkurre” prej Mon 10 Jun 2013, 21:06

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Ndjehesha i terrorizuar! Lin Tianzhuan, 38-vjeçar në jug të Kinës, nuk mund të lëvizte krahët dhe këmbët, ndërsa frikësonte edhe njerëzit që takonte.Lin Tianzhuan,njeriu shkurre
Trupi i tij ishte bërë një farë shkurre, aq sa ishte mbiquajtur "Njeriu koral". "Kisha frikë. Besoja se do të isha bërë i gurtë – u ka thëne gazetarëve -.
Njerëzit bërtisnin sa herë që më shihnin. Ishte e tmerrshme". Ai u izolua si një eremit, në shtëpinë e familjes së tij, pasi u mënjanua nga miqtë dhe të afërmit.
Siç tregon, transformimi i tij nisi kur ishte 13 vjeç. Megjithatë, tani, pas një viti kurash në një klinike speciale dermatologjike.
Gjendja e rralle e kinezit të kthen në mendje Dede Kosëara nga Indonesia, i konsideruar si "njeriu-pemë".


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Një “njeri-shkurre” prej Tue 11 Jun 2013, 05:32

nina.

avatar
Antare i ri
Antare i ri
duhet te jete e tmershme te rrish mbyllur ne shtepi per kaq shum vite

3 Re: Një “njeri-shkurre” prej Fri 19 Jul 2013, 14:16

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
shum keq per te


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons