Forumi Kuq E Zi
FSHF, rregulla të reja për sezonin tjetër Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
FSHF, rregulla të reja për sezonin tjetër Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1FSHF, rregulla të reja për sezonin tjetër Empty FSHF, rregulla të reja për sezonin tjetër prej Wed 28 Sep 2011, 11:02

INERCIALpeace

INERCIALpeace
Moderator
Moderator
Komiteti ekzekutiv i FSHF-së në mbledhjen e radhës ka vendosur që në fund të sezonit të ardhshëm futbollistik të bien direkt 2 skuadrat e fundit, ndërkohë që 3 ekipet e tjera të renditura përkatësisht në vendin e 10, 11 dhe 12 të luajnë ndeshjet Play Out.
Një tjetër vendim i Komiteti Ekzekutiv ka qenë edhe për kupën e Shqipërisë. Në turin e tretë të këtij kompeticioni, 16 skuadrat do të ndahen në 4 grupe me nga 4 skuadra, për të vijuar në turin e katërt me 2 grupe me nga 4 skuadra.

Gjysmëfinalja e Kupës së Shqipërisë do të jetë sipas formatit tradicional, me ndeshje vajtje-ardhje. Edicioni i ri futbollistik do të nisë me 18 gusht me Superkupën e Shqipërisë, Skënderbeu- Tirana ndërsa java e parë e Superligës do të startojë me 24 gusht.

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

INERCIALpeace

INERCIALpeace
Moderator
Moderator
FSHF, rregulla të reja për sezonin tjetër Dlattach.html;topic=87222

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons