Forumi Kuq E Zi
Trukimet, FSHF “e pashqetësuar” Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Trukimet, FSHF “e pashqetësuar” Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Trukimet, FSHF “e pashqetësuar” Empty Trukimet, FSHF “e pashqetësuar” prej Mon 23 Jan 2012, 07:11

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Trukimet, FSHF “e pashqetësuar” KOMBETARJA-MAQEDONI
Federata Shqiptare e Futbollit nëpërmjet një deklarate për shtyp ka theksuar se nuk është aspak e shqetësuar për lajmet në media për trukimin e ndeshjeve të kombëtares shqiptare.

Sipas FSHF bisedat e publikuara nuk mund të përdoren si argument për hedhur mjegull e hije dyshimi mbi përfaqësuesen kuqezi.

Drejtuesit e FSHF kanë shprehur besim të plotë te skuadra kombëtares dhe përvec kësaj ata janë të bindur se kurrë asnjëri prej atyre futbollistëve që kanë veshur fanelën kuqezi nuk mund ta mendojë një gjë të tillë.

Në fund Federata Shqiptare e Futbollit është e hapur, transparente dhe e gatshme të vendosë gjithcka në dispozicion të drejtësisë.

“Federata ka qenë e do të jetë bashkëpunuese me të gjithë ata që respektojnë ligjet, duan futbollin dhe adhurojnë Kombëtaren”, thuhet në deklaratë.
Kombëtarja
Zbardhet biseda me Kuzhen
Kombëtarja, De Biasi nis punën
Shqipëria trukohej në Greqi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons