Forumi Kuq E Zi
Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite Empty Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite prej Sat 07 May 2011, 18:28

Altin

avatar
Antar Special
Antar Special
2

2Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite Empty Re: Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite prej Sun 08 May 2011, 17:01

Milanisti

Milanisti
VIP
VIP
pak

http://www. http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum

3Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite Empty Re: Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite prej Mon 09 May 2011, 13:15

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
shum rri rreth 5-6 ore

http://kuqezi.albanianforum.net/

4Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite Empty Re: Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite prej Thu 19 May 2011, 13:34

Vizitor

Anonymous
Vizitor
nuk rri shum

5Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite Empty Re: Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite prej Fri 03 Jun 2011, 07:25

Milanisti

Milanisti
VIP
VIP
nuk rri shum

http://www. http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum

6Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite Empty Re: Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite prej Fri 24 Jun 2011, 22:51

Vizitor

Anonymous
Vizitor
keto dite e kam tepru shume

7Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite Empty Re: Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite prej Mon 04 Jul 2011, 12:40

Vizitor

Anonymous
Vizitor
shum pak

8Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite Empty Re: Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite prej Wed 06 Jul 2011, 14:34

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
me perpara rrija shum tani rri pak


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

9Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite Empty Re: Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite prej Wed 06 Jul 2011, 14:43

Vizitor

Anonymous
Vizitor
pak edhe une

10Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite Empty Re: Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite prej Thu 07 Jul 2011, 16:46

INERCIALpeace

INERCIALpeace
Moderator
Moderator
sa te me teket ku i dihet se sot jam me AK dhe do rrime shume

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

11Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite Empty Re: Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite prej Thu 07 Jul 2011, 16:49

Vizitor

Anonymous
Vizitor
dua te rri pak me shume po keto dite smundem

12Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite Empty Re: Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite prej Thu 07 Jul 2011, 16:52

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
sot do rri shum meqe jam dhe me anarki 94


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

13Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite Empty Re: Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite prej Thu 07 Jul 2011, 16:55

Vizitor

Anonymous
Vizitor
prandaj do rrish more

14Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite Empty Re: Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite prej Thu 07 Jul 2011, 17:28

INERCIALpeace

INERCIALpeace
Moderator
Moderator
kristina shkruajti:prandaj do rrish more
po pse ca ka do e mbaj une

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

15Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite Empty Re: Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite prej Mon 26 Dec 2011, 10:04

Altin

avatar
Antar Special
Antar Special
pak moree se do mbajm dylbi jo me syze

16Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite Empty Re: Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite prej Mon 26 Dec 2011, 10:19

Vizitor

Anonymous
Vizitor
pak mundohem,,po ce do se leksionet me marrin shume ore ketu

17Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite Empty Re: Sa ore rini pare kompjuterit cdo dite prej Mon 26 Dec 2011, 23:15

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
shum shum


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons