Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Tuna tradhton Norën, i ofron duet Gentës prej Tue 30 Aug 2011, 10:20

Vizitor

avatar
Vizitor
Me siguri ju kujtohet një kohë kur nëpër rrjete sociale qarkullonin foto të ndryshme, në të cilat protagoniste ishin Nora Istrefi dhe Tuna Sejdiu, mikesha të cilat gati çdo rast e shfrytëzonin për të qenë bashkë.Më parë ishte përfolur se mes tyre do të ketë dhe një duet, këngë ku tekstin dhe muzikën do e punonte këngëtarja Linda Halimi. I gjithë projekti ishte gati vetëm se pritej që këngëtaret të futeshin në studio për regjistrimin, por asgjë nuk u bë. E njëjta gjë po ndodh edhe me Genta Ismajlin, me të cilën Tuna shoqërohet dhe fotografohet sapo i jepet rasti.Ishin bashkë për punë dhe pushime në Turqi, në kohën kur martesa e saj sapo kishte përfunduar. Thashethemet pa fund nuk kishin të ndalur mbi intimitetin e saj, kur ajo postoi në Facebook një foto, në të cilën shihej bashkë me Gentën në shtrat, për t’u dhënë edhe më shumë material mediave.
Por, çfarë ndodh më saktësisht mes Gentës dhe Tunës, pasi për momentin të dyja janë “single”… Burimet tona tregojnë se Tuna kohëve të fundit ka filluar të shoqërohet me Gentën, me të cilën më herët nuk ka pasur dhe shumë marrëdhënie të mira dhe i ka ofruar bashkëpunim, që ndoshta do të realizohet në një të ardhme të afërt. Dihet shumë mirë se çfarë rivaliteti po zhvillohet mes Gentës dhe Dafinës, me të cilën Tuna realizoi edhe një bashkëpunim, por ama nuk shihet të dalë në ndonjë mbrëmje, siç dilte më parë.
Tuna, për shkak se dëshiron të bëhet akoma më e popullarizuar, ka filluar të afrohet më shumë me këngëtaret më të njohura dhe më të suksesshme, të cilat mbledhin publik në të gjitha vendet ku këndojnë.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
eh tunnna tunna mo duket qe nsy se clloj femre esht ajoooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons