Forumi Kuq E Zi
Cilat femra e tradhtojnë më shumë partnerin? Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Cilat femra e tradhtojnë më shumë partnerin? Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Cilat femra e tradhtojnë më shumë partnerin? Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Cilat femra e tradhtojnë më shumë partnerin? Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Cilat femra e tradhtojnë më shumë partnerin? Images45

Meshkujt e pasur dhe të suksesshëm shpesh mund t’i shihni në shoqërinë e femrave të reja dhe atraktive, e në bazë të hulumtimeve më të fundit – femrat e suksesshme, njëjtë sikur edhe meshkujt, pushtetin dhe fuqinë e tyre dëshirojnë ta përdorin për ta tërhequr partnerin.
Studimi më i ri ka treguar se femrat nuk janë aspak më të matura se që janë meshkujt, por dallimi i vetëm është aty se ato deri më tani nuk kishin vetëbesim apo mundësi që pushtetin e tyre ta përdorin si mjet për joshje. Sikur edhe meshkujt, po ashtu edhe fermat e kanë zbuluar se pushteti apo fuqia është një afrodiziak i fuqishëm. Profesori Joris Lamers, nga universiteti holandez Tilburg, i cili kishte bërë më shumë se 1 500 anketa anonime me lexuesit e një reviste biznesi, ka zbuluar se femrat e pushtetshme më shpesh i tradhtojnë partnerët.
Rezultatet e hulumtimit kanë treguar një lidhje të fortë midis pushtetit dhe tradhtisë, pa marrë parasysh gjininë. Siç ka shpjeguar autori, pushteti ia mbyll zërin moralit dhe ky ndikim ndikon njëjtë si te meshkujt, po ashtu edhe

https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
shyqyr sjam natyr tradhtare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons