Forumi Kuq E Zi
Siri: Mungesë Ushqimi; rebelët masakrojnë edhe kafshët e Kopshtit Zoologjik Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Siri: Mungesë Ushqimi; rebelët masakrojnë edhe kafshët e Kopshtit Zoologjik Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Siri: Mungesë Ushqimi; rebelët masakrojnë edhe kafshët e Kopshtit Zoologjik Largea10

Një fotografi që po qarkullon nëpër portalet botërore ku shihen rebelët sirian derisa masakrojnë një luan në një kopsht zoologjik, tani më është bërë temë diskutive.
Disa nga reporterët sugjerojn se luani ishte rrjepur me qëllim që lëkura e tij të përdoret për ngrohje (veshje), disa të tjerë njoftuan se luani ( që tani po rrjepej ) ishte futur në procesin e masakres pasi që ai kishte ngordhur.
Fotografuesi, identiteti i të cilit nuk u bë i ditur, shfaq tre burr atë cilët po qëndrojnë rreth trupit të luanit, deri sa e shqyejnë atë.

Nuk përjashtohet mundësia që luani u vra edhe për t`u ngrënë. Copat e mishit të cilat duken në skenë, të bëjnë të dyshosh se kjo mund të këtë ndodhur si pasojë e mungesës së ushqimit. Në zonat e prekura nga lufta e vrazhdë civile ushqimi tani më është mjaft i cekët.
Raportohet se Luani është nga kopshti zoologjik Al-Qarya al-Shama.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons