Forumi Kuq E Zi
NJE LETER E NJE FEMIJE TE PA LINDUR Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
NJE LETER E NJE FEMIJE TE PA LINDUR Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
NJE LETER E NJE FEMIJE TE PA LINDUR Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
NJE LETER E NJE FEMIJE TE PA LINDUR Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
NJE LETER E NJE FEMIJE TE PA LINDUR 1011860346_small
Pershendetje mami si je ? une jam shume mire...kane kaluar vetem disa dite qe une kam filluar te krijohem dhe une po rritem ne ty....Me te thene te drejten nuk mund ta pershkruaj gezimin qe kam qe ti je nena ime....Gjithashtu me ben te lumtur qe kam filluar te krijohem nga dashuria...Jam i sigurte qe do jem femija me i lumtur.. nene nje muaj kaloi dhe tani po e shohsi po formohet trupi im.E di qe tani nuk dukem dhe aq mire por ki durim se do te bej te krenohesh me mua.. edhe pse jam i lumtur e ndjej se dicka nuk eshte ne rregull.....dy muaj e gjysme kaluan nene .. tani kam dhe duart nene me te cilat do te mund te luaj.. oh sai lumtur jam.....Nene te lutem me trego cfare po ndodh? pse qan kaq shume deri vone??pse ti dhe babi vetem ziheni kur takoheni ??????anuk me doni me ??? do te bej gjithcka qe ju te me doni mua.. tani kaluan tre muaj nene.. nuk e di cfare po ndodh.. jam shume i hutuar...sot ishim ne nje takim tek doktorri dhe ai La nje takim neser per ty...Nuk e kuptoj pse une ndihem kaq mire,kurse ti JOOO NENE....Nene ku po shkojmeee ?cfare po ndodh ?nene ti asnjehere nuk flen ne kete kohe,kjo nuk eshte orae gjumit,pse po shtrihesh ? vec kesaj une nuk jam i lodhur...duaate luaj....UHHH CFARE BEN KJO GJE NE SHTEPINE TIME ?ESHTE LOJE E
RE ?Hej kjo po perpin krejt shtepine time....Neneeee.. NDALI ATA kjoeshte DORA IME....TE LUTEM MOS ME TERHIQ MUA ... JO MOS ME GODIT .... OHH MEDHEMB.....ME MBROOO NENE TELUTEM.....ME NDIHMO NENE.....A nuk po e sheh sai vogel jam nuk mund te mbrohem????????? Nene kemba imee... ata po e shqyejne kemben time........thuaji te ndalen se nuk do ti shkelmoj nese ndalen...si eshte e mundur qe njeriu te me beje nje gje te tille?ohhhh nene nuk mundemmm me .. ndiii...h...m ....eeeee............:'((((((((((( vitet kaluan ... ssi ndihesh pasi e bere kete gje ??????? te lutem mos qaj mos harroune ende te dua...dhe gjithmone do te pres me duar te hapura.....

FEMIJA YT ...QE JU SE DESHET........... SHPERNDAJE KETE NE FORME SENBILIZIMI TE SHPETIMIT TE JETE NJERZISH... THUAJ PO JETES.....MUND TE SHPETONI JETEN E DIKUJT....

https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons