Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 2]

1 Nje leter per ty.... prej Fri 23 Dec 2011, 22:07

Vizitor

avatar
Vizitor
Sa me merr malli per zerin tend,puthjen per nate qe me dhuroje, te cilen nuk do ta shijoj me kurr...sa mall kam per pranine tende,frymen e ngrohte qe e sillje ne shtepi...sa mall kam per ta pare edhe njehere fytyren tende e dashur,edhe po te jete kjo e fundit qe do ta beja ne jeten time e kisha pranuar me shume deshire...me mungon shume, nuk di c'far ti bej tere ketij malli qe po me shtyp ne shpirt...

lot te ngrohte qe me rrjedhin prej syve prej dites qe nuk te kam pare, vetem sa ma shtojne ma shume deshiren per me te pare e me fol te pakten nje fjale me ty,mirepo e di se po kerkoj teper dhe diqka te parealizueshme...me dhemb shpirti i djegur per ty kur te mendoj se nuk pata mundesine te pershendetem me me ty e te them me te madhen fjale...TE DUA SHUME ZEMRA IME...

2 Re: Nje leter per ty.... prej Mon 26 Mar 2012, 23:51

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link]
E filloj kete leter me e shkruar per ty,me fjalet me te embla te zemres dhe shpirtit tim te lenduar.Ne keto qaste kur e shkruaj kete leter ndihem shum e emocionuar,me merzi ,pikellim,dhe vuajtje te pafund brenda zemres sime,dhe me lot te pandale ne syte e mie te permalluar per nje dashuri.Gezohem qe gjindesh shendosh e mire e poashtu kalon,sidoqofte jeta dhe realiteti dora ime kurr nuk do te ndjej lodhje duke shkruar per ty,do te vazhdoj te shkruaj,do te vazhdoj te dua , dhe do te vazhdoj te shpresoj ne ty sepse shpresa kurr nuk vdes,nuk di qte them ,ndoshta e kam humbur rrugen time te jetes dhe gjindem ne rruge te gabuar por zoti me hapi kete rruge deri te zemra jote.Edhe pse kam nje ndenje deshperimi ne zemer te them te verteten se ti meriton gezimin,lumturine dhe gjitha te mirat e kesaj bote sepse djal si ti nuk gjindet ne kete bot askundi,beso se nuk e kam lehte ta shkruaj tere kete leter por me detyron zemra te shkruaj dhe te nxjerr ate qe e kam ne brendesi te saj(zemres).Kurr nuk do te mundem tia fal vetes nese diku gabova me ty e nuk po e di gje qe beri ndryshim te madh ne mes nesh,kurr nuk deshta te lendoj ty e as veten time ,gjithqka ndodhi pa planifikuar diten e mallkuar kur u dashurova ne ty,Heret e kam kuptuar se jam nje krijes e denuar nga zoti por arsyen e ketij denimi asnjehere nuk e kuptova,tash vazhdoj te qaj fatin tim qe shum e kerkova por kurr nuk e gjeta ,jetova me nje shprese te vdekur dhe ne shoqeri te enderrave,per kete pafatsi mbeta e vetmuar jeten pa ndale duke e mallkuar dhe veten e emerova ne baze te asaj qe mbeta,,Roberesh e Dashurise'',Kurr nuk deshta te gaboj e para zotit te jem nje mekatare kur e di se ne kete bote jam vetem nje kalimtare e rastit qe stacionin e fundit te jetes e kam ne pragun e vdekjes per ne boten tjeter,asgje ne kete bote nuk eshte e perjetshme e as e pavdekshme.Tash vazhdoj te qaj ditet e rinise qe me iken e kurr me skthehen prap,asnjehere ne jete nuk i deshta avanturat e as interesin,qdohere dashurova me shpirt e me zemer te paster,sado qe po mundohem si duket rruget tona nuk po takohen askund, se si ndihem une tani te tregon vete letra e shkruar,kurr nuk e kam menduar nje dashuri te tille qe te ben te vuash me mall ne heshtje ,te lendosh zemren a askujt mos ti tregosh,qdohere qe shkruaj per ty ndihem e priveligjuar dhe krenare kur e di faktin se ti e meriton kete,e meriton qe nje vajz si une te vdes per ty,kjo eshte nje ndenje qe shum me frikeson sepse e di qka dmth ta dashuroj veq njera zemer,vetem zoti mund te dije se ku perfundon rruga e loteve te mi dhe e vuajtjeve te mia(nese ka perfundim diku),un kam besim tek zoti dhe jam e bindur se kesaj radhe do te me ndihmoj,pa dashjen e tij as ne nuk do te ishim takuar,prej se te njoha ty jeta ime mori tjeter kahje dhe kuptim,kete e deshmojne edhe poezite e mia qe tash i shkruaj duke u frymezuar nga ti,Te mos harrojme se dashurine nuk e kemi obligim ndaj askujt,ajo ehte nje ndenje e zemres dhe e shpirtit,ndoshta une nuk e meritoj dashurine tende por nuk jam fajtore pse te dua shum,me vite te tera po jetoj me plage te pasheruar ne zemer,nese zoti e ka shkruar qe un perjete te vuaj per ty dhe dashurine tende,nese eshte shkruar qe kurr mos te takoj per te thene ne kater sy ate qka ndjej ne zemer per ty,nese eshte shkruar per ty te qaj e te vajtoj perjete do te pajtohem me kete fakt edhe pse shume i rende per mua mos harro kurr se deri en vdekje vetem ty te DUA.Fati dhe lumturia jote mvaren nga rruga te cilen ti do ta zgjedhesh ne jete,Me fal te lutem per gjitha keto fjale por nje te vertete mbaje ne zemer dhe kurr mos e harro see me shpirt e zemer ty te do nje vajz shqipetare, e di qe pas kesaj letre me nuk do t gjej force qe te flas me ty sepse sigurisht do te me urresh pa mase por te lutem me fal qe kete leter e shkruaj nga detyrimi i vuajtjeve dhe kujtimeve te mia qe kam ne zemer.Nese ke ndenja dhe zemer kupto te verteten qe tregon kjo leter e mos me urrej ,Valle qeshte kjo qe ndjej une per ty?!nje dashuri,nje pikellim ,nje gezim ,apo nje plage e pasheruar e shpirtit tim?!!!Do te vije nje dite kur do te kuptosh te verteten se te kam dashur me gjith zemer por atehere do te jete shum vone ,do te me kerkosh por nuk do te me gjesh askund,do te gjesh vetem varrin time me shum lule te qelura mbi te ku mbi koke do te me qendroj kurora e dashurise qe kisha per ty,une ne zemren tende do te mbetem si nje dore lypse qe troket pa ndale duke kerkuar pak dashuri,do te jem e vetmja ne enderrat e tua por do te zhdukem se shpejti dhe ti do te kuptosh se ky nuk ishte realiteti,Per ndarjen tone une qava me dite te tera pa ndale,e ato dite ra edhe nje shi i madh i pazakonshem,kjo nuk ishte rastesi por per plaget e zemres dhe shpirtit tim edhe zoti ndjeu keqardhje dhe qau me lot,u mundova qe te bind ne te verteten por u mundova kot sepse plaget qe i kisha ne zemer nuk laheshin me lot. Lumturise dhe dashurise sime shpejt iu shfaqen kufijte dhe pengesat,endrra ime e vertete ne dashuri nuk zgjati shum ,ajo u be realiteti i hidhur dhe shum i rende per mua qe shpejt i erdhi fundi.Shpresoj se do te gezosh lumturine,dashurine dhe fatin qe aq shum e deshte dhe se nuk do te pendohesh per padrejtesin qe me bere mua,Nje amanet dua me ta lene,pas vdekjes time te varri im kurr mos mu afro ,plaget qe edhe atje i mbaj te lutem mos mi trazo,Ndoshta kjo do te jete letra e fundit qe per ty po e shkruaj sepse nuk e paske merituar qe nje vajz si une per ty te vuaj,le te mbetet kjo nje misteri,nje ndarje e fundit per fatin qe kisha une ne dashuri,pa ty tsh jam mbet si nje jetime,si nje zog pa krahe e si nje lot i nxire,...si munde ta thesh zemren time si nje got kristali kur kete une kurr se meritova,nuk pate nevoje qe per lumturin dhe kenaqsine tende te lendosh nje zemer te pafajshjme,...kete leter e shkruaj nga zemra per te pastruar shpirtin tim dhe per t mos mbetur borgj i ndarjes ne dashuri....beso se tsh gjindem e paforce,brenda kater mureve e mbyllur ne vetmi per ty jam dukembajtur zi....Nuk mjaftoi krenaria e as shpresa qe te ma shuaj mallin per ty,...nuk jetohet me shpres te vdekur dhe me dashuri te shfaqur vetem ne leter...edhe sa do te zgjase kjo agoni,kjo misteri,kjo mvaresi dhe ky mall e kujtim per ty kurr nuk do te mundem ta di....kur ta lexosh kete leter mos u ndiej krenar e as fajtor,le te beje kjo leter qe te kuptosh te verteten qe e tregon ,Jeta ime tash shum ka ndryshuar,ne zemer me ka mbetur plaga e tradhetise,ne vitet e dashurise se humbur per JETE MBETA NJE ROBERESH E DASHURISE


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

3 Re: Nje leter per ty.... prej Sun 01 Apr 2012, 09:34

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Te dua...

E shikon kete qe te kam shkruar ketu siper?Eshte gjeja me principale,me e rendesishmja,
eshte me e veshtira por eshte unike sepse...po te shpreh ate qe ndiej per ty!
Te thuash Te dua... me beso, nuk eshte e lehte...duhet te jesh e sigurte qe e ndjen me te
vertete, te kuptosh qe shpesh duhet te jete e njejte,por mbi te gjitha eshte gjeja me spontane
qe mund ta ndjeje nje njeri.I dashur, e shikoj qe me ty cdo gje eshte ndryshe,cdo gje eshte
e bukur, e lehte tani qe ti je pjese e jetes time & cdo moment te jetes time dua ta ndaj me ty!
Sa e cuditeshme, apo jo?? Per pak kohe arrita te njoh nje pjese tenden,mesova te njoh te
mirat, difektet e tua...Per pak muaj arrita te beja gjene me te bukur & absolute ne Bote,qe cdo
vajze do e deshironte...Te dashurova...sa e bukur kjo fjale & ti e transformove ate ne gjene me
te bukur te kesaj Bote! Zemer... u be kohe qe jemi bashke, edhe perse jemi larg...ka ndodhur
qe shpesh kemi diskutuar, kemi pasur kontradita por...nuk mund ti quaj asgje, sepse...jane gjera
normale qe mund ti kene dy persona. Tani je bere njeriu me i rendesishem i jetes time,qe kam
me shume nevoje, qe me keshillon, qe me degjon, & qe me ben te ndjehem e rendesishme...!!
Me ty ndihem shume mire, me ben te qesh, me ben te qaj ndonjeher, me ben te nervozohem...
Me ben te ndihem Unike & Speciale per ty...Je i vetmi person ne jeten time qe dua me te vertete,
& qe vazhdoj te dua thjeshtesine tende,embelsine, simpatine tende & te gjitha cilesite e tua qe
me bejne te ndjehem e rendesishme ne jeten tende...E shikon i dashur?? Une besoj qe mund te
bej cdo gje per ty, mjaftojne ca xheste qe te bejne te kuptosh qe c`te duhet & c`duhet te besh
per te ecur perpara,vetem une edhe ti mund ta bejme...te ndryshojme jetet tona!

4 Re: Nje leter per ty.... prej Wed 04 Apr 2012, 10:42

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
I dashuri im...
te kujtohet hera e pare qe kemi folur bashk?? po kur jemi takuar ?? edhe te mendosh qe isha gati te lija ne stacionin e trenit pavarsisht qe ti kishe bere nje udhetim aq te gjate... me kujtohet kur qe 1 jave perpara se te niseshe mendoje me tmerr udhetimin me avjon,se ke frik nga lartesit pavarsisht se un te siguroja shpesh duke te then qe nuk eshte asgje un udhetoj gjithnje me avjon... pastaj eshte vetem 1 ore e 15 minuta ... rri i qete.. edhe ja qe e bere vetem x mua edhe pse ishe akoma me i terrorizuar se 2 dit para se te niseshe ishte rrezuar nje avjon diku.... ti me bene vajzen me te lumtur ne bote.. se nuk harron kurre te me thuash mirmengjes e as naten e mire... ja keto jane ato gjerat e vogla por te bukura... sdo harroj kurre shprehjen e fytyres tende kur me prezantove motren... ishte situat e sikletshme ajo me pyetjet e saja edhe un me qetesin time ... edhe pse te pata kerkuar te mos me lije vetem me ata ti e bere gjithsesi duke dal jasht te pish duhan... edhe ja ku muajt kalonin nderkoh un kerkoja nje justifikim koti x tu ndar se sdoja qe tu lendonim me sh... edhe ja ku erdhi korriku ku u zume keq edhe ti sme flisje me derisa nuk ndenje dot edhe me shkruajte nje sms... gushti muaj me i bukur i jetes sime... te kisha ty perkrah edhe familjen time ... tek shihja prindrit aq te qet,aq te gezuar nuk mund te kerkoja me shume nga jeta,kisha gjithcka....
ja ku erdhi edhe dita e nisjes... pasi pershendeta te gjithe erdhi radha e tim ati qe me pyeti ateher kesaj here sdo jem un ai qe te percjell?? je e sigurt qe sdo te vi edhe un me ju?? sa here qe nisem le nje pjes te zemres sime pas aty ke ajo shtepi qe jam rritur... aty tek prindrit e mi... ishte vertet e veshtir te nisesha vetem me ty... edhe pas 50 metrash isha duke qare edhe ti ndalove makinen me perqafove edhe me pyete nqs doja ta shtyja udhetimin...shpresoje qe te thoja ok po rri edhe 1 dit me sh... por cfare do ndryshonte 1 dite... gjithsesi do u nisja .... sto harroj kurre asgje tonen... shikimet fshehurazi... buzqeshja edhe bashkpunimi me tim ate x te me ngacmuar... apo ateher qe te vija ne siklet kur babai im me thonte dicka edhe te thoja gjithnje shih se nuk e ka x mua ... te kujtohet loja me pas?? po historia qe kush rri urt theret?? hahahha jane keto momente kaq te thjeshta por qe te bejne te lumtur pafund...

ps TAT AMO

5 Re: Nje leter per ty.... prej Wed 04 Apr 2012, 11:04

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
Ckemi???

E di qe je sh I keq?? se sa her qe mundohem te bej nje bised serioze,ti fillon te me ngacmosh edhe me bene mendjen corb edhe sinqerisht kjo nuk eshte e drejt gjithsesi te kam sh xhan... ti me ben te qesh sa here qe jam e merzitur... gjithnje do kesh dicka x te then... sdo harroj kurre bisedat e para qe me tregoje lloj-lloj historish edhe un qe I besoja gjithnje …thoja cmendoja edhe si mund te shpetoje nga hallet... sa e mire qe jam hahahha... gjithnje besoj se duhet te ndihmoj te gjithe... edhe ja qe ti vazhdoje lojen tende... po me emrin qe me ke bere lemsh 1 jav te tere aq sa spo kuptoja me me ke po flisja.. se kush ishe... sdo harroj gjithashtu nje dit qe me tregove dike qe me ka bere te shoh endrra 1 jave te tere... kohet e fundit po me le sh pasdore edhe me duket hakmarrje meqe un nuk mund te rri sh ne linje... mah cti besh?? po kur me ve ne siklet me ca pyetje dreqi qe bene?? po te kisha pran do te vdisja fare … gjithsesi kafen kur ta pim,pa
truproja sdo jem hahahhaha kam frik prej teje (shaka)...sdi cfare fundi ti jap kesaj letre... shpresoj qe mos te vij keq qe po e le till...

6 Re: Nje leter per ty.... prej Wed 04 Apr 2012, 11:07

Vizitor

avatar
Vizitor
: :we're numbe

7 Re: Nje leter per ty.... prej Wed 04 Apr 2012, 11:28

Vizitor

avatar
Vizitor
TE DUA SHUME

Me beso kur ta them,nuk po bej shaka. TE DUA ESSI IME! Ne fillim mendoje qe beja shaka,ndoshta ishte vertet e till por un dua te kem pran cdo moment te jetes sime.Dua te zgjohem me puthjen tende,me aromen e trupit tend,dua te jesh vetem e imja e askujt tjeter.Te dua sdo lodhem kurre se theni kete fjale hyjnore,TE DUA!Ndonjeher rri ne heshtje e shoh postimet e tua,ndjej qe fjalet qe shkruan jan reale,jan te bukura.Je femra me e bukur ne kete toke,je ajo qe dua te kaloj jeten... mos mendo veshtersit qe duhet te kalojme por vetem lumturin qe do ti falim njeri tjeteri cdo dite,cdo moment.Kur te ndihesh e merzitur mendo per ne te dy,per momentet tona.E di qe ti meriton me shume nga cmund te te jap por te kam dhuruar jeten time,gjakun tim.Dua te jesh ti nena e femijve te mi,qe ata te kene gjakun tend fisnik neper vena.Ti je mbreteresha ime edhe un robi yt.Je hyjni!TE DUA ZEMRA IME!Ndoshta te duket cudi por nuk arrij te heq nga mendja as edhe per 1 cast gjat dites kur jam larg teje,do doja te lija gjithcka edhe te kthehesha tek ty se e di qe po me pret,me krah hapur.Me pelqen kur ne mengjes vjen verdall ashtu neper shtepi akoma me bizhame edhe floket e pakrehura je gjithsesi sh e bukur,je dashuria e jetes sime.Shpirt mos me braktis kurre,nuk do e perballoja kurre dicka te till.Je per mua gjithcka qe me mban gjall,oksigjeni im,uj im,drita ime,jeta ime.TE DUA EDHE MOS HARRO DO JEM GJITHNJE KETU VETEM PER TY MBRETERESHA E JETES SIME!

8 Re: Nje leter per ty.... prej Wed 04 Apr 2012, 11:34

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe

9 Re: Nje leter per ty.... prej Wed 04 Apr 2012, 11:34

Vizitor

avatar
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:
E dua shum

10 Re: Nje leter per ty.... prej Wed 04 Apr 2012, 11:36

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[quote="Berti"]
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:[img]
E dua shum
ta besoj pse mos ta duash... pastaj letra e tregon sh qarte Smile

11 Re: Nje leter per ty.... prej Wed 04 Apr 2012, 11:39

Vizitor

avatar
Vizitor
[quote="Engjelli_blu"]
Berti shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:[img]
E dua shum
ta besoj pse mos ta duash... pastaj letra e tregon sh qarte Smile

12 Re: Nje leter per ty.... prej Wed 04 Apr 2012, 13:28

Vizitor

avatar
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:I dashuri im...
te kujtohet hera e pare qe kemi folur bashk?? po kur jemi takuar ?? edhe te mendosh qe isha gati te lija ne stacionin e trenit pavarsisht qe ti kishe bere nje udhetim aq te gjate... me kujtohet kur qe 1 jave perpara se te niseshe mendoje me tmerr udhetimin me avjon,se ke frik nga lartesit pavarsisht se un te siguroja shpesh duke te then qe nuk eshte asgje un udhetoj gjithnje me avjon... pastaj eshte vetem 1 ore e 15 minuta ... rri i qete.. edhe ja qe e bere vetem x mua edhe pse ishe akoma me i terrorizuar se 2 dit para se te niseshe ishte rrezuar nje avjon diku.... ti me bene vajzen me te lumtur ne bote.. se nuk harron kurre te me thuash mirmengjes e as naten e mire... ja keto jane ato gjerat e vogla por te bukura... sdo harroj kurre shprehjen e fytyres tende kur me prezantove motren... ishte situat e sikletshme ajo me pyetjet e saja edhe un me qetesin time ... edhe pse te pata kerkuar te mos me lije vetem me ata ti e bere gjithsesi duke dal jasht te pish duhan... edhe ja ku muajt kalonin nderkoh un kerkoja nje justifikim koti x tu ndar se sdoja qe tu lendonim me sh... edhe ja ku erdhi korriku ku u zume keq edhe ti sme flisje me derisa nuk ndenje dot edhe me shkruajte nje sms... gushti muaj me i bukur i jetes sime... te kisha ty perkrah edhe familjen time ... tek shihja prindrit aq te qet,aq te gezuar nuk mund te kerkoja me shume nga jeta,kisha gjithcka....
ja ku erdhi edhe dita e nisjes... pasi pershendeta te gjithe erdhi radha e tim ati qe me pyeti ateher kesaj here sdo jem un ai qe te percjell?? je e sigurt qe sdo te vi edhe un me ju?? sa here qe nisem le nje pjes te zemres sime pas aty ke ajo shtepi qe jam rritur... aty tek prindrit e mi... ishte vertet e veshtir te nisesha vetem me ty... edhe pas 50 metrash isha duke qare edhe ti ndalove makinen me perqafove edhe me pyete nqs doja ta shtyja udhetimin...shpresoje qe te thoja ok po rri edhe 1 dit me sh... por cfare do ndryshonte 1 dite... gjithsesi do u nisja .... sto harroj kurre asgje tonen... shikimet fshehurazi... buzqeshja edhe bashkpunimi me tim ate x te me ngacmuar... apo ateher qe te vija ne siklet kur babai im me thonte dicka edhe te thoja gjithnje shih se nuk e ka x mua ... te kujtohet loja me pas?? po historia qe kush rri urt theret?? hahahha jane keto momente kaq te thjeshta por qe te bejne te lumtur pafund...

ps TAT AMO
3333 3333 3333 Jan PIKERISHT keto momente qe do deshiroja e une ti jetoja asgje me shume

13 Re: Nje leter per ty.... prej Wed 04 Apr 2012, 13:29

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
rri e qet nje dit do kesh momente me te bukura se kaq

14 Re: Nje leter per ty.... prej Wed 04 Apr 2012, 13:31

Vizitor

avatar
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:rri e qet nje dit do kesh momente me te bukura se kaq
Le te vin keto njeher po te tjerat si dua hic

15 Re: Nje leter per ty.... prej Wed 04 Apr 2012, 13:31

Vizitor

avatar
Vizitor
Berti shkruajti:TE DUA SHUME

Me beso kur ta them,nuk po bej shaka. TE DUA ESSI IME! Ne fillim mendoje qe beja shaka,ndoshta ishte vertet e till por un dua te kem pran cdo moment te jetes sime.Dua te zgjohem me puthjen tende,me aromen e trupit tend,dua te jesh vetem e imja e askujt tjeter.Te dua sdo lodhem kurre se theni kete fjale hyjnore,TE DUA!Ndonjeher rri ne heshtje e shoh postimet e tua,ndjej qe fjalet qe shkruan jan reale,jan te bukura.Je femra me e bukur ne kete toke,je ajo qe dua te kaloj jeten... mos mendo veshtersit qe duhet te kalojme por vetem lumturin qe do ti falim njeri tjeteri cdo dite,cdo moment.Kur te ndihesh e merzitur mendo per ne te dy,per momentet tona.E di qe ti meriton me shume nga cmund te te jap por te kam dhuruar jeten time,gjakun tim.Dua te jesh ti nena e femijve te mi,qe ata te kene gjakun tend fisnik neper vena.Ti je mbreteresha ime edhe un robi yt.Je hyjni!TE DUA ZEMRA IME!Ndoshta te duket cudi por nuk arrij te heq nga mendja as edhe per 1 cast gjat dites kur jam larg teje,do doja te lija gjithcka edhe te kthehesha tek ty se e di qe po me pret,me krah hapur.Me pelqen kur ne mengjes vjen verdall ashtu neper shtepi akoma me bizhame edhe floket e pakrehura je gjithsesi sh e bukur,je dashuria e jetes sime.Shpirt mos me braktis kurre,nuk do e perballoja kurre dicka te till.Je per mua gjithcka qe me mban gjall,oksigjeni im,uj im,drita ime,jeta ime.TE DUA EDHE MOS HARRO DO JEM GJITHNJE KETU VETEM PER TY MBRETERESHA E JETES SIME!
qe kur keshtu me keto shkrime ti..paske qen talent i fshehur

16 Re: Nje leter per ty.... prej Wed 04 Apr 2012, 13:32

Vizitor

avatar
Vizitor
Kristina shkruajti:
Berti shkruajti:TE DUA SHUME

Me beso kur ta them,nuk po bej shaka. TE DUA ESSI IME! Ne fillim mendoje qe beja shaka,ndoshta ishte vertet e till por un dua te kem pran cdo moment te jetes sime.Dua te zgjohem me puthjen tende,me aromen e trupit tend,dua te jesh vetem e imja e askujt tjeter.Te dua sdo lodhem kurre se theni kete fjale hyjnore,TE DUA!Ndonjeher rri ne heshtje e shoh postimet e tua,ndjej qe fjalet qe shkruan jan reale,jan te bukura.Je femra me e bukur ne kete toke,je ajo qe dua te kaloj jeten... mos mendo veshtersit qe duhet te kalojme por vetem lumturin qe do ti falim njeri tjeteri cdo dite,cdo moment.Kur te ndihesh e merzitur mendo per ne te dy,per momentet tona.E di qe ti meriton me shume nga cmund te te jap por te kam dhuruar jeten time,gjakun tim.Dua te jesh ti nena e femijve te mi,qe ata te kene gjakun tend fisnik neper vena.Ti je mbreteresha ime edhe un robi yt.Je hyjni!TE DUA ZEMRA IME!Ndoshta te duket cudi por nuk arrij te heq nga mendja as edhe per 1 cast gjat dites kur jam larg teje,do doja te lija gjithcka edhe te kthehesha tek ty se e di qe po me pret,me krah hapur.Me pelqen kur ne mengjes vjen verdall ashtu neper shtepi akoma me bizhame edhe floket e pakrehura je gjithsesi sh e bukur,je dashuria e jetes sime.Shpirt mos me braktis kurre,nuk do e perballoja kurre dicka te till.Je per mua gjithcka qe me mban gjall,oksigjeni im,uj im,drita ime,jeta ime.TE DUA EDHE MOS HARRO DO JEM GJITHNJE KETU VETEM PER TY MBRETERESHA E JETES SIME!
qe kur keshtu me keto shkrime ti..paske qen talent i fshehur
Ke inat ti se nuk te ben njeri

17 Re: Nje leter per ty.... prej Wed 04 Apr 2012, 13:33

Vizitor

avatar
Vizitor
Berti shkruajti:
Kristina shkruajti:
Berti shkruajti:TE DUA SHUME

Me beso kur ta them,nuk po bej shaka. TE DUA ESSI IME! Ne fillim mendoje qe beja shaka,ndoshta ishte vertet e till por un dua te kem pran cdo moment te jetes sime.Dua te zgjohem me puthjen tende,me aromen e trupit tend,dua te jesh vetem e imja e askujt tjeter.Te dua sdo lodhem kurre se theni kete fjale hyjnore,TE DUA!Ndonjeher rri ne heshtje e shoh postimet e tua,ndjej qe fjalet qe shkruan jan reale,jan te bukura.Je femra me e bukur ne kete toke,je ajo qe dua te kaloj jeten... mos mendo veshtersit qe duhet te kalojme por vetem lumturin qe do ti falim njeri tjeteri cdo dite,cdo moment.Kur te ndihesh e merzitur mendo per ne te dy,per momentet tona.E di qe ti meriton me shume nga cmund te te jap por te kam dhuruar jeten time,gjakun tim.Dua te jesh ti nena e femijve te mi,qe ata te kene gjakun tend fisnik neper vena.Ti je mbreteresha ime edhe un robi yt.Je hyjni!TE DUA ZEMRA IME!Ndoshta te duket cudi por nuk arrij te heq nga mendja as edhe per 1 cast gjat dites kur jam larg teje,do doja te lija gjithcka edhe te kthehesha tek ty se e di qe po me pret,me krah hapur.Me pelqen kur ne mengjes vjen verdall ashtu neper shtepi akoma me bizhame edhe floket e pakrehura je gjithsesi sh e bukur,je dashuria e jetes sime.Shpirt mos me braktis kurre,nuk do e perballoja kurre dicka te till.Je per mua gjithcka qe me mban gjall,oksigjeni im,uj im,drita ime,jeta ime.TE DUA EDHE MOS HARRO DO JEM GJITHNJE KETU VETEM PER TY MBRETERESHA E JETES SIME!
qe kur keshtu me keto shkrime ti..paske qen talent i fshehur
Ke inat ti se nuk te ben njeri
mua je gabim..une s dua vet se po te dua...shkrihen te gjithe

18 Re: Nje leter per ty.... prej Wed 04 Apr 2012, 13:34

Vizitor

avatar
Vizitor
Kristina shkruajti:
Berti shkruajti:
Kristina shkruajti:
Berti shkruajti:TE DUA SHUME

Me beso kur ta them,nuk po bej shaka. TE DUA ESSI IME! Ne fillim mendoje qe beja shaka,ndoshta ishte vertet e till por un dua te kem pran cdo moment te jetes sime.Dua te zgjohem me puthjen tende,me aromen e trupit tend,dua te jesh vetem e imja e askujt tjeter.Te dua sdo lodhem kurre se theni kete fjale hyjnore,TE DUA!Ndonjeher rri ne heshtje e shoh postimet e tua,ndjej qe fjalet qe shkruan jan reale,jan te bukura.Je femra me e bukur ne kete toke,je ajo qe dua te kaloj jeten... mos mendo veshtersit qe duhet te kalojme por vetem lumturin qe do ti falim njeri tjeteri cdo dite,cdo moment.Kur te ndihesh e merzitur mendo per ne te dy,per momentet tona.E di qe ti meriton me shume nga cmund te te jap por te kam dhuruar jeten time,gjakun tim.Dua te jesh ti nena e femijve te mi,qe ata te kene gjakun tend fisnik neper vena.Ti je mbreteresha ime edhe un robi yt.Je hyjni!TE DUA ZEMRA IME!Ndoshta te duket cudi por nuk arrij te heq nga mendja as edhe per 1 cast gjat dites kur jam larg teje,do doja te lija gjithcka edhe te kthehesha tek ty se e di qe po me pret,me krah hapur.Me pelqen kur ne mengjes vjen verdall ashtu neper shtepi akoma me bizhame edhe floket e pakrehura je gjithsesi sh e bukur,je dashuria e jetes sime.Shpirt mos me braktis kurre,nuk do e perballoja kurre dicka te till.Je per mua gjithcka qe me mban gjall,oksigjeni im,uj im,drita ime,jeta ime.TE DUA EDHE MOS HARRO DO JEM GJITHNJE KETU VETEM PER TY MBRETERESHA E JETES SIME!
qe kur keshtu me keto shkrime ti..paske qen talent i fshehur
Ke inat ti se nuk te ben njeri
mua je gabim..une s dua vet se po te dua...shkrihen te gjithe

19 Re: Nje leter per ty.... prej Wed 04 Apr 2012, 13:56

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:TE DUA SHUME

Me beso kur ta them,nuk po bej shaka. TE DUA ESSI IME! Ne fillim mendoje qe beja shaka,ndoshta ishte vertet e till por un dua te kem pran cdo moment te jetes sime.Dua te zgjohem me puthjen tende,me aromen e trupit tend,dua te jesh vetem e imja e askujt tjeter.Te dua sdo lodhem kurre se theni kete fjale hyjnore,TE DUA!Ndonjeher rri ne heshtje e shoh postimet e tua,ndjej qe fjalet qe shkruan jan reale,jan te bukura.Je femra me e bukur ne kete toke,je ajo qe dua te kaloj jeten... mos mendo veshtersit qe duhet te kalojme por vetem lumturin qe do ti falim njeri tjeteri cdo dite,cdo moment.Kur te ndihesh e merzitur mendo per ne te dy,per momentet tona.E di qe ti meriton me shume nga cmund te te jap por te kam dhuruar jeten time,gjakun tim.Dua te jesh ti nena e femijve te mi,qe ata te kene gjakun tend fisnik neper vena.Ti je mbreteresha ime edhe un robi yt.Je hyjni!TE DUA ZEMRA IME!Ndoshta te duket cudi por nuk arrij te heq nga mendja as edhe per 1 cast gjat dites kur jam larg teje,do doja te lija gjithcka edhe te kthehesha tek ty se e di qe po me pret,me krah hapur.Me pelqen kur ne mengjes vjen verdall ashtu neper shtepi akoma me bizhame edhe floket e pakrehura je gjithsesi sh e bukur,je dashuria e jetes sime.Shpirt mos me braktis kurre,nuk do e perballoja kurre dicka te till.Je per mua gjithcka qe me mban gjall,oksigjeni im,uj im,drita ime,jeta ime.TE DUA EDHE MOS HARRO DO JEM GJITHNJE KETU VETEM PER TY MBRETERESHA E JETES SIME!
Largimi yt i hershem shkaktoi plage te medha ne zemren time, nuk ka ilac qe do te mi sheroje keto plage edhe pse disa thone koha sheron cdo plage un nuk besoj

20 Re: Nje leter per ty.... prej Wed 04 Apr 2012, 13:57

Vizitor

avatar
Vizitor
Berti shkruajti:
Kristina shkruajti:
Berti shkruajti:
Kristina shkruajti:
Berti shkruajti:TE DUA SHUME

Me beso kur ta them,nuk po bej shaka. TE DUA ESSI IME! Ne fillim mendoje qe beja shaka,ndoshta ishte vertet e till por un dua te kem pran cdo moment te jetes sime.Dua te zgjohem me puthjen tende,me aromen e trupit tend,dua te jesh vetem e imja e askujt tjeter.Te dua sdo lodhem kurre se theni kete fjale hyjnore,TE DUA!Ndonjeher rri ne heshtje e shoh postimet e tua,ndjej qe fjalet qe shkruan jan reale,jan te bukura.Je femra me e bukur ne kete toke,je ajo qe dua te kaloj jeten... mos mendo veshtersit qe duhet te kalojme por vetem lumturin qe do ti falim njeri tjeteri cdo dite,cdo moment.Kur te ndihesh e merzitur mendo per ne te dy,per momentet tona.E di qe ti meriton me shume nga cmund te te jap por te kam dhuruar jeten time,gjakun tim.Dua te jesh ti nena e femijve te mi,qe ata te kene gjakun tend fisnik neper vena.Ti je mbreteresha ime edhe un robi yt.Je hyjni!TE DUA ZEMRA IME!Ndoshta te duket cudi por nuk arrij te heq nga mendja as edhe per 1 cast gjat dites kur jam larg teje,do doja te lija gjithcka edhe te kthehesha tek ty se e di qe po me pret,me krah hapur.Me pelqen kur ne mengjes vjen verdall ashtu neper shtepi akoma me bizhame edhe floket e pakrehura je gjithsesi sh e bukur,je dashuria e jetes sime.Shpirt mos me braktis kurre,nuk do e perballoja kurre dicka te till.Je per mua gjithcka qe me mban gjall,oksigjeni im,uj im,drita ime,jeta ime.TE DUA EDHE MOS HARRO DO JEM GJITHNJE KETU VETEM PER TY MBRETERESHA E JETES SIME!
qe kur keshtu me keto shkrime ti..paske qen talent i fshehur
Ke inat ti se nuk te ben njeri
mua je gabim..une s dua vet se po te dua...shkrihen te gjithe
me ngre nervat kjo e qeshura jote

21 Re: Nje leter per ty.... prej Wed 04 Apr 2012, 13:58

Vizitor

avatar
Vizitor
Ajo shkruajti:
Berti shkruajti:TE DUA SHUME

Me beso kur ta them,nuk po bej shaka. TE DUA ESSI IME! Ne fillim mendoje qe beja shaka,ndoshta ishte vertet e till por un dua te kem pran cdo moment te jetes sime.Dua te zgjohem me puthjen tende,me aromen e trupit tend,dua te jesh vetem e imja e askujt tjeter.Te dua sdo lodhem kurre se theni kete fjale hyjnore,TE DUA!Ndonjeher rri ne heshtje e shoh postimet e tua,ndjej qe fjalet qe shkruan jan reale,jan te bukura.Je femra me e bukur ne kete toke,je ajo qe dua te kaloj jeten... mos mendo veshtersit qe duhet te kalojme por vetem lumturin qe do ti falim njeri tjeteri cdo dite,cdo moment.Kur te ndihesh e merzitur mendo per ne te dy,per momentet tona.E di qe ti meriton me shume nga cmund te te jap por te kam dhuruar jeten time,gjakun tim.Dua te jesh ti nena e femijve te mi,qe ata te kene gjakun tend fisnik neper vena.Ti je mbreteresha ime edhe un robi yt.Je hyjni!TE DUA ZEMRA IME!Ndoshta te duket cudi por nuk arrij te heq nga mendja as edhe per 1 cast gjat dites kur jam larg teje,do doja te lija gjithcka edhe te kthehesha tek ty se e di qe po me pret,me krah hapur.Me pelqen kur ne mengjes vjen verdall ashtu neper shtepi akoma me bizhame edhe floket e pakrehura je gjithsesi sh e bukur,je dashuria e jetes sime.Shpirt mos me braktis kurre,nuk do e perballoja kurre dicka te till.Je per mua gjithcka qe me mban gjall,oksigjeni im,uj im,drita ime,jeta ime.TE DUA EDHE MOS HARRO DO JEM GJITHNJE KETU VETEM PER TY MBRETERESHA E JETES SIME!
Largimi yt i hershem shkaktoi plage te medha ne zemren time, nuk ka ilac qe do te mi sheroje keto plage edhe pse disa thone koha sheron cdo plage un nuk besoj
Edhe per pak e do jemi bashke zemra ime

22 Re: Nje leter per ty.... prej Wed 04 Apr 2012, 14:51

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:
Ajo shkruajti:
Berti shkruajti:TE DUA SHUME

Me beso kur ta them,nuk po bej shaka. TE DUA ESSI IME! Ne fillim mendoje qe beja shaka,ndoshta ishte vertet e till por un dua te kem pran cdo moment te jetes sime.Dua te zgjohem me puthjen tende,me aromen e trupit tend,dua te jesh vetem e imja e askujt tjeter.Te dua sdo lodhem kurre se theni kete fjale hyjnore,TE DUA!Ndonjeher rri ne heshtje e shoh postimet e tua,ndjej qe fjalet qe shkruan jan reale,jan te bukura.Je femra me e bukur ne kete toke,je ajo qe dua te kaloj jeten... mos mendo veshtersit qe duhet te kalojme por vetem lumturin qe do ti falim njeri tjeteri cdo dite,cdo moment.Kur te ndihesh e merzitur mendo per ne te dy,per momentet tona.E di qe ti meriton me shume nga cmund te te jap por te kam dhuruar jeten time,gjakun tim.Dua te jesh ti nena e femijve te mi,qe ata te kene gjakun tend fisnik neper vena.Ti je mbreteresha ime edhe un robi yt.Je hyjni!TE DUA ZEMRA IME!Ndoshta te duket cudi por nuk arrij te heq nga mendja as edhe per 1 cast gjat dites kur jam larg teje,do doja te lija gjithcka edhe te kthehesha tek ty se e di qe po me pret,me krah hapur.Me pelqen kur ne mengjes vjen verdall ashtu neper shtepi akoma me bizhame edhe floket e pakrehura je gjithsesi sh e bukur,je dashuria e jetes sime.Shpirt mos me braktis kurre,nuk do e perballoja kurre dicka te till.Je per mua gjithcka qe me mban gjall,oksigjeni im,uj im,drita ime,jeta ime.TE DUA EDHE MOS HARRO DO JEM GJITHNJE KETU VETEM PER TY MBRETERESHA E JETES SIME!
Largimi yt i hershem shkaktoi plage te medha ne zemren time, nuk ka ilac qe do te mi sheroje keto plage edhe pse disa thone koha sheron cdo plage un nuk besoj
Edhe per pak e do jemi bashke zemra ime
Deri ne vdekje do pres

23 Re: Nje leter per ty.... prej Wed 04 Apr 2012, 15:05

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
p { margin-bottom: 0.08in; }

Flm x miqesin tende...INUSH

Nuk e ke iden cfare do te thot te hysh ne forum edhe te gjej ty ne linje... je bere aleatia ime ne biseda... ne shaka... motra ime.... te kam sh po sh sh xhan... se kisha menduar kurre ate dit qe u regjistrova qe do te gjeja dike si ty ketu... ne internet … ne fakt ne fillim pata vendosur te mos tregoja asgje edhe po e arrija nqs Mr_Bean nuk do tregonte edhe sdo me therriste me emrin tim te vertet...pavarsisht qe kam dal nga nje chat prej pak kohesh... ne fillim cdo gje te duket e bukur por ne fund merr dhuraten e hidhur... te gjith din kush je,nga je edhe me cfare merresh ne jete.. nqs do ishte vetem kaq sdo kishte asnje problem por kur fillojne edhe te zmadhojne gjerat apo ti fryjne sa me sh sic e kan zakon shqiptaret merzitesh,nevrikosesh x pakujdesin qe bere edhe ste ngelet gje tjeter x te bere.. ose qendron edhe tregon kush je... edhe ata gjithsesi do vazhdojne me te tyren.. ose largohesh duke I then boll skam nerva... ne fillim mendoja skam asgje x te fshehur edhe keshtu jan gjerat... por ja kur ata perdorin te njejta fjali te bera,un te kam par ne kamer... hahahah ironike sepse aty kush jam realisht e din vetem 4 persona... qe din si eshte
vjollca edhe nuk mjafton te din vetem emrin por edhe si jam un vertet... gjithsesi perfundimi pata vendosur te mos kaloja te njejten gje edhe ketu... ok tani le te kthehemi tek forumi serisht.... doja te falenderoja se edhe pse kishe dyshime qe mund te isha dikush tjeter nuk me largove direkt.... sic beri dikush... flm qe me prite ngrohte edhe me beje shoqeri gjithnje... flm qe me ke treguar dicka nga jeta jote edhe pse nuk me njeh akoma ne jeten reale... flm qe je kaq e mire... flm x sh gjera... flm edhe x puthjet qe me jep gjithnje … flm qe qesh me mua gjithnje edhe pse je e merzitur ndonjeher....flm x gjithcka....

te kam sh xhan

24 Re: Nje leter per ty.... prej Wed 04 Apr 2012, 16:59

Vizitor

avatar
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:p { margin-bottom: 0.08in; }

Flm x miqesin tende...INUSH

Nuk e ke iden cfare do te thot te hysh ne forum edhe te gjej ty ne linje... je bere aleatia ime ne biseda... ne shaka... motra ime.... te kam sh po sh sh xhan... se kisha menduar kurre ate dit qe u regjistrova qe do te gjeja dike si ty ketu... ne internet … ne fakt ne fillim pata vendosur te mos tregoja asgje edhe po e arrija nqs Mr_Bean nuk do tregonte edhe sdo me therriste me emrin tim te vertet...pavarsisht qe kam dal nga nje chat prej pak kohesh... ne fillim cdo gje te duket e bukur por ne fund merr dhuraten e hidhur... te gjith din kush je,nga je edhe me cfare merresh ne jete.. nqs do ishte vetem kaq sdo kishte asnje problem por kur fillojne edhe te zmadhojne gjerat apo ti fryjne sa me sh sic e kan zakon shqiptaret merzitesh,nevrikosesh x pakujdesin qe bere edhe ste ngelet gje tjeter x te bere.. ose qendron edhe tregon kush je... edhe ata gjithsesi do vazhdojne me te tyren.. ose largohesh duke I then boll skam nerva... ne fillim mendoja skam asgje x te fshehur edhe keshtu jan gjerat... por ja kur ata perdorin te njejta fjali te bera,un te kam par ne kamer... hahahah ironike sepse aty kush jam realisht e din vetem 4 persona... qe din si eshte
vjollca edhe nuk mjafton te din vetem emrin por edhe si jam un vertet... gjithsesi perfundimi pata vendosur te mos kaloja te njejten gje edhe ketu... ok tani le te kthehemi tek forumi serisht.... doja te falenderoja se edhe pse kishe dyshime qe mund te isha dikush tjeter nuk me largove direkt.... sic beri dikush... flm qe me prite ngrohte edhe me beje shoqeri gjithnje... flm qe me ke treguar dicka nga jeta jote edhe pse nuk me njeh akoma ne jeten reale... flm qe je kaq e mire... flm x sh gjera... flm edhe x puthjet qe me jep gjithnje … flm qe qesh me mua gjithnje edhe pse je e merzitur ndonjeher....flm x gjithcka....

te kam sh xhan


3333 3333 3333 3333 Une falenderoj ate qe te solli ketu e njoha nje vajze me zemer e karakter shume te forte e qe me kupton ne cdo moment e te falenderoj qe hyj ne njerezit e tu te dashur........... nuk di c te them me me bere me qa

25 Re: Nje leter per ty.... prej Wed 04 Apr 2012, 19:43

Kristi


Antar Special
Antar Special
Mbaje mend: gjithçka që po të them, nuk është ajo çka që dua të të them.Gjithçka që po të them nuk ka të bëjë fare me të vërtetën, sepse e vërteta nuk mund të thuhet! Gjithçka që po të them është si një çekiç që godet mendjen tënde. Po u zgjove, do ta shohësh të vërtetën.

26 Re: Nje leter per ty.... prej Thu 05 Apr 2012, 20:14

Vizitor

avatar
Vizitor
Krist po kjo per ke eshte...........

27 Re: Nje leter per ty.... prej Fri 06 Apr 2012, 01:04

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Dhembja nuk ka fund kurse lotet nuk kan fuqi te shprehin pikellimin
per ty. Gjithmon do te mbetesh ne zemren time me shpirt te venitur,
zemer te thyer, me shpres te pa shpres, si dje, si sot, si neser une e
perlotur te pres te kthehesh, te ma kthesh besimin ne dashuri, te ma
kthesh lumturin dhe gjith ate qe pata kur ishim se bashku. Mungesa yte
ne cdo vend po ndihet. Ditet pa ty vetem une e di se si i kaloj. Malli..
dhembja..per ty kurre nuk do te shuhen. Do te dua edhe me shume se sa te kam
dashur, edhe me shum se sa e dua veten, por kur te bindesh
atehere ndoshta do te jete shume vone. Une do te jem ne shpirt vetem e jotja e
ti vendos vet per lumturin qe mund ta kemi se bashku...Sot,u mbushën plot 1 vitë dhe 3 muaj pa ty,,1 vitë dhe 3 muaj me dhëmbje dhe me lotë në
sy,1 vitë dhe 3 muaj pa të parë pa të perqafuar 1 vitë dhe 3 muaj përplotë trishtim..ah!
Përse o Zot më more një njëri aq të shtrenjët,pse ma lëndove shpirtin,pse po mi shuan arsyet e jetës.
UNE nuk e di pse po jetoj...a,po...ndoshta vetëm për vuajtje!
Nuk mundem ti ndaloj lotët e trishtimit,nuk mundem dot asnjë moment të të largoj nga kujtimet.
Tani po e ndjej mungesën tënde shumë,tash e ndjej sa të kam dashur e akoma po të dua edhe më shumë


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

28 Re: Nje leter per ty.... prej Fri 06 Apr 2012, 08:01

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[quote="Kristina"]
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:p { margin-bottom: 0.08in; }

Flm x miqesin tende...INUSH

Nuk e ke iden cfare do te thot te hysh ne forum edhe te gjej ty ne linje... je bere aleatia ime ne biseda... ne shaka... motra ime.... te kam sh po sh sh xhan... se kisha menduar kurre ate dit qe u regjistrova qe do te gjeja dike si ty ketu... ne internet … ne fakt ne fillim pata vendosur te mos tregoja asgje edhe po e arrija nqs Mr_Bean nuk do tregonte edhe sdo me therriste me emrin tim te vertet...pavarsisht qe kam dal nga nje chat prej pak kohesh... ne fillim cdo gje te duket e bukur por ne fund merr dhuraten e hidhur... te gjith din kush je,nga je edhe me cfare merresh ne jete.. nqs do ishte vetem kaq sdo kishte asnje problem por kur fillojne edhe te zmadhojne gjerat apo ti fryjne sa me sh sic e kan zakon shqiptaret merzitesh,nevrikosesh x pakujdesin qe bere edhe ste ngelet gje tjeter x te bere.. ose qendron edhe tregon kush je... edhe ata gjithsesi do vazhdojne me te tyren.. ose largohesh duke I then boll skam nerva... ne fillim mendoja skam asgje x te fshehur edhe keshtu jan gjerat... por ja kur ata perdorin te njejta fjali te bera,un te kam par ne kamer... hahahah ironike sepse aty kush jam realisht e din vetem 4 persona... qe din si eshte
vjollca edhe nuk mjafton te din vetem emrin por edhe si jam un vertet... gjithsesi perfundimi pata vendosur te mos kaloja te njejten gje edhe ketu... ok tani le te kthehemi tek forumi serisht.... doja te falenderoja se edhe pse kishe dyshime qe mund te isha dikush tjeter nuk me largove direkt.... sic beri dikush... flm qe me prite ngrohte edhe me beje shoqeri gjithnje... flm qe me ke treguar dicka nga jeta jote edhe pse nuk me njeh akoma ne jeten reale... flm qe je kaq e mire... flm x sh gjera... flm edhe x puthjet qe me jep gjithnje … flm qe qesh me mua gjithnje edhe pse je e merzitur ndonjeher....flm x gjithcka....

te kam sh xhan [img]


Une falenderoj ate qe te solli ketu e njoha nje vajze me zemer e karakter shume te forte e qe me kupton ne cdo moment e te falenderoj qe hyj ne njerezit e tu te dashur........... nuk di c te them me me bere me qa
ty te kam nje qaramane un te kam sh xhan se je e mire

29 Re: Nje leter per ty.... prej Sat 07 Apr 2012, 21:11

Vizitor

avatar
Vizitor
ME PREKE SINQERISHT..EDHE DO ME MUNGOSH SHUME SHUME E TE FLM EDHE NJE HERE PER KETE

30 Re: Nje leter per ty.... prej Tue 10 Apr 2012, 15:18

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:ME PREKE SINQERISHT..EDHE DO ME MUNGOSH SHUME SHUME E TE FLM EDHE NJE HERE PER KETE
Inush ku je??

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons