Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Anglia publikon dokumentet sekrete për UFO-t prej Sat 22 Jun 2013, 22:05

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Londër, 22 qershor 2013, NOA - Ministria e Mbrojtjes në Britaninë e madhe ka publikuar dokumentet e fundit sekrete në lidhje me jashtëtokësorët. Bëhet fjalë për materiale që përmbledhin punën e kësaj ministrie gjatë 50 viteve, por në që fakt arrijnë në përfundimin se nuk ka prova për ekzistencën e UFO-ve. Sipas dokumenteve, Ministria ka ndaluar hetimin dhe projektet e mëtejshme për UFO-t dhe ka mbyllur zyrën përkatëse për këtë çështje që në vitin 2009.

Dokumentet që përfshijnë të dhënat për pesë vitet e fundit, 2005-2009, përmbledhin dëshmi që duhet të shërbenin për njohjen e objekteve dhe jetës jashtëtokësore. Por dokumentet konfirmojnë se nuk ka pasur asnjë të dhënë tjetër veç dëshmive të qytetarëve të ndryshëm që janë të paverifikueshme. “Të gjitha të dhënat që janë mbledhur deri më sot nuk flasin se kemi të bëjmë me kërcënim të sigurisë se jetës së qytetarëve, apo të territorit të Mbretërisë së Bashkuar”,- shkruan ministri i atëhershëm i Mbrojtjes në Angli, Bob Ainsuorth.

Zyra e specializuar për këtë çështje mblidhte mesatarisht 150 dëshmi në vit. Por sipas raportit, në shumicën e rasteve, ato ishin deklarata të paverifikueshme. Mediat i cilësojnë si qesharake disa prej “fakteve” të klasifikuara top-sekret me të cilat janë marrë agjentët e Ministrisë së Mbrojtjes.

Disa prej tyre janë: “Një burrë në qytetin Kardif pretendon se UFO-t i kanë rrëmbyer qenin”.

“Një grua në qytetin Dorset thotë se ka parë një UFO, në formën e një topi të zjarrtë. Sipas saj, UFO-ja ka hyrë në kuzhinë nga dritarja dhe më pas ka dalë nga ballkoni me shpejtësi”.

“Një numër i madh njerëzish pretendojnë se janë bezdisur nga drita shumëngjyrshme gjatë natës. Ka rezultuar se bëhej fjalë për llambadarë në një lagje kineze”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons